Találatok a Matthew Ebden címkére

Találatok száma: 6

Wimbledon: a legvégsőkig elmentek a férfi páros döntőjében

2022-07-09 22:26:43

Az ausztrál Matthew Ebden, Max Purcell duó nyerte meg a férfi párosok szombati döntőjét a wimbledoni teniszbajnokságon.

férfi páros Wimbledon Max Purcell Matthew Ebden

Aus. Open: „Na, húzzunk az éjszakába!” – Kyrgiosék nyerték a páros döntőt

2022-01-29 15:45:50

Thanasi Kokkinakis és Nick Kyrgios párosa nyerte meg az ausztrál nyílt teniszbajnokságon (Australian Open) a férfiak páros versenyét. Kyrgiosék a döntőben 7:5, 6:4-re legyőzték honfitársaikat, a Matthew Ebden, Max Purcell duót.

Thanasi Kokkinakis Nick Kyrgios Max Purcell Matthew Ebden Australian Open

Tenisz: a 40 éves Ivo Karlovic történelmi győzelmet aratott

2019-03-08 09:03:49

Megszerezte első győzelmét 40 évesen az ATP Touron Ivo Karlovic, aki az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna első fordulójában az ausztrál Matthew Ebdent verte meg két játszmában, 1 óra 49 perc alatt. A veterán horvát teniszező a második körben honfitársával, a 11. kiemelt Borna Coriccsal találkozik.

Venus Williams Matthew Ebden Jimmy Connors Ivo Karlovic

Aus. Open: Nadal adogatást sem veszítve jutott a 3. fordulóba

2019-01-16 11:01:52

A második helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal továbbjutott az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság harmadik fordulójába, miután három szettben, 6:3, 6:2, 6:2-re legyőzte az ausztrál Matthew Ebdent.

tenisz Rafael Nadal Matthew Ebden Australian Open

Tenisz: a nyolcaddöntőben megismétlődik a tavalyi finálé

2014-05-19 22:51:09

A címvédő Albert Montanés két játszmában nyert az ausztrál Matthew Ebden ellen a 426 ezer euró (130 millió forint) összdíjazású nizzai salakpályás férfi tenisztornán, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz Matthew Ebden Albert Montanés

Aus. Open: ausztrál diadal vegyes párosban

2013-01-27 07:59:16

Az ausztrál Jarmila Gajdosová, Matthew Ebden duó nyerte meg az Australian Open vegyes páros küzdelmeit, miután a fináléban két szettben legyőzte a cseh Lucie Hradecká, Frantisek Cermák párost.