Találatok a Major Veronika címkére

Találatok száma: 77

Tokió 2020: Major a 35. helyen végzett sportpisztolyban

2021-07-30 04:45:07

Major Veronika a 35. helyen végzett, így nem jutott döntőbe női sportpisztolyban a tokiói nyári olimpián.

olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Major Veronika

Tokió 2020: Major Veronika a 42. helyen áll a selejtezőben

2021-07-29 06:32:04

Major Veronika a 44 induló közül a 42. helyen áll a női sportpisztolyosok versenyének selejtezőjében az első nap után.

superfeed sportlövészet olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Major Veronika

Tokió 2020: Major Veronika nem került döntőbe a női légpisztolyosoknál

2021-07-25 03:33:30

A tokiói olimpián a női légpisztolyosok alapversenyében Major Veronika nem jutott a döntőbe, miután az első két sorozatban saját bevallása szerint túl óvatos volt, így végül a 34. helyen zárt.

superfeed sportlövészet légpisztoly Tokió 2020 Major Veronika

Tokió 2020: „Amíg nem lőnek vissza, addig nincs min idegeskednem”

2021-07-22 06:19:54

A rajt előtt meglátogattuk tokiói edzésükön a magyar sportlövőket, akiktől nem titkoltan érmet vár a közvélemény és a szakma.

sportlövészet olimpia Tokió 2020 Péni István Major Veronika Győrik Csaba

Sportlövészet: Major Veronika ötödik az eszéki vk-viadalon

2021-06-24 17:02:22

A tokiói kvótás Major Veronika ötödik lett légpisztolyban az olimpia előtti utolsó nagy sportlövőversenyen, az Eszéken zajló világkupán.

sportlövészet Major Veronika

Tokió 2020: Döntőt szeretnék lőni, egyet minimum – Major Veronika

2021-06-22 10:38:05

Világcsúcstartóként érkezik pályafutása első olimpiájára a pisztolyos Major Veronika, aki a nyolcas fináléba jutást célozta meg, minden további eredményre bónuszként tekint.

sportlövészet olimpia Tokió 2020 Major Veronika

Sportlövészet: Eb-bronzérmes a női sportpisztolycsapat

2021-06-03 12:43:06

Bronzérmet nyert a Csonka Zsófia, Major Veronika, Sike Renáta összeállítású csapat sportpisztolyban az Eszéken zajló sportlövő Európa-bajnokságon.

sportpisztoly sportlövészet Sike Renáta Major Veronika Csonka Zsófia

Sportlövő Eb: Major Veronika a hetedik lett női sportpisztolyban

2021-06-01 15:25:13

Major Veronika a hetedik helyen végzett női sportpisztolyban az Eszéken zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.

sportlövő Eb Major Veronika Eszék

Sportlövő Eb: Major döntős, Sike egy körrel maradt le a kvótáról

2021-06-01 11:03:16

Női sportpisztolyban Sike Renáta 10. lett, és egyetlen körrel maradt le a tokiói kvótáról, míg Major Veronika bejutott a fináléba az Eszéken zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.

sportlövő Eb sportlövészet Sike Renáta Major Veronika

Sportlövő Eb: Major ötödik a standardpisztoly open versenyszámban

2021-05-30 21:59:11

Legjobb magyarként Major Veronika az ötödik helyen végzett a standardpisztoly open versenyszámban az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon – írja az MTI.

strandpisztoly sportlövészet Major Veronika

Sportlövő Eb: a 22. és a 37. a két pisztolyos magyar vegyes csapat

2021-05-26 14:32:27

A Tátrai Miklós, Major Veronika és a Tóth Gábor, Sike Renáta páros sem jutott tovább a légpisztolyosok vegyes csapat versenyének második szakaszába az Eszéken zajló sportlövő Európa-bajnokságon – írja az MTI.

sportlövő Eb sportlövészet Tóth Gábor Tátrai Miklós Sike Renáta Major Veronika

Sportlövő Eb: íme, a magyar csapat a golyós és korong versenyekre

2021-04-27 20:07:50

A Magyar Sportlövőszövetség kedden kihirdette az utazók névsorát a május végi, eszéki olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság 25, 50 és 300 méteres puska, pisztoly, illetve koronglövő versenyeire.

sportlövő Eb sportlövészet Sidi Péter Mészáros Eszter Major Veronika

Sportlövészet: remekeltek az olimpiai kvótás klasszisok az Eb-válogatón

2021-04-11 16:42:27

Sidi Péter döntőt nyert, Péni István országos rekordot lőtt az alapversenyben, míg Major Veronika saját világcsúcsával megegyező eredménnyel zárt sportpisztolyban az Eb-válogatón.

Major Veronika Péni István Sidi Péter sportlövészet

Sportlövészet: hármas magyar siker a wroclawi nemzetközi versenyen

2021-03-25 16:15:29

A dobogó mindhárom fokára magyar sportlövő állhatott fel női légpisztolyban a wroclawi nemzetközi viadalon, melyet az olimpiai induló Major Veronika nyert meg kiemelkedő eredménnyel – közölte az MTI.

Sportlövészet ob: Major a saját világcsúcsával megegyező eredménnyel bajnok

2021-03-05 16:57:09

Major Veronika még jobban akart lőni – a keszthelyi klasszis a világcsúcsával megegyező döntős eredményt ért el sportpisztolyban a fedett pályás ob-n.

Sportlövészet: Major Veronika és Tátrai Miklós az országos bajnok

2021-02-06 18:31:21

A férfiaknál Tátrai Miklós, a nőknél Major Veronika győzött a pisztolyosok szombati versenyében a sportlövők százhalombattai 10 méteres országos bajnokságán – tudósított a Magyar Távirati Iroda.

sportlövészet légpisztoly Tátrai Miklós Major Veronika

Sportlövő ob: Major Veronika klasszis teljesítményt nyújtott

2020-09-27 21:33:46

A tokiói olimpiára készülő Major Veronika az alapversenyben világszínvonalú eredményt ért el, majd a fináléban fölényesen nyert aranyérmet női sportpisztolyban a 25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokságon.

sportlövő ob sportlövészet Major Veronika

Tokió 2020: a magyar sportlövők kezében több éremesély is ott lett volna idén

2020-07-31 09:59:20

Péni István a királyszámban koronázhatná meg a magyar csapat teljesítményét – a mieink kezében idén több ötkarikás döntős szereplés is benne volt.