Találatok a Madison Keys címkére

Találatok száma: 42

US Open: Keys legyőzte Babost az első fordulóban

2020-09-02 00:13:34

Babos Tímea 56 perc alatt 6:1, 6:1-es vereséget szenvedett a világranglista 14. helyén álló Madison Keystől a 140. US Open női egyes tornájának 1. fordulójában.

tenisz koronavírus US Open Madison Keys Babos Tímea

Babos csupán két játékot nyert, Keys simán ment tovább a US Open első fordulójából

2020-09-01 22:22:32

Babos Tímea 56 perc alatt 6:1, 6:1-es vereséget szenvedett a világranglista 14. helyén álló Madison Keystől a 140. US Open női egyes tornájának első fordulójában.

tenisz koronavírus US Open 2020 US Open Madison Keys Babos Tímea

Tenisz: orosz diadal Sencsenben és Dohában is

2020-01-11 13:03:21

A cseh Karolína Plísková és az amerikai Madison Keys játszik az első helyért a brisbane-i kemény pályás női tenisztornán. A sencseni torna döntőjében az ötödik helyen kiemelt Jekatyerina Alekszandrova diadalmaskodott. A dohai férfiversenyen pályafutása harmadik ATP-tornagyőzelmét aratta az orosz Andrej Rubljov.

tenisz WTA Brisbane Madison Keys Karolína Plísková

Tenisz: a cincinnati fináléban Keys legyőzte Kuznyecovát

2019-08-18 22:25:49

Az amerikai Madison Keys nyerte meg a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyét.

tenisz Szvetlana Kuznyecova Madison Keys

Roland Garros: Nisikori a kiesés széléről kapaszkodott vissza

2019-06-03 13:05:01

Kiesett az amerikai Sofia Kenin és a cseh Katerina Siniaková a Francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyének nyolcaddöntőjében.

tenisz Sofia Kenin Serena Williams Roland Garros Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: Keys legyőzte a korábbi világelsőt a döntőben

2019-04-07 22:08:47

Madison Keys nyerte meg a charlestoni női tenisztornát: az amerikai játékos a vasárnapi döntőben a korábbi világelső dán Caroline Wozniackit győzte le. A mexikói Monterreyben Viktorija Azarenka feladta a Garbine Muguruza elleni finálét.

WTA Monterrey WTA Charleston Viktorija Azarenka Madison Keys Garbine Muguruza Caroline Wozniacki

Tenisz: Stephens győzött, jöhet a US Open-döntőbeli ellenfele

2019-04-05 09:39:14

Az első helyen kiemelt amerikai Sloane Stephens három játszmában legyőzte az ausztrál Ajla Tomljanovicot a charlestoni salakpályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében, és készülhet a lett riválist kiejtő Madison Keys elleni folytatásra.

Sloane Stephens Madison Keys

Bajnokok Tornája: Muguruza szetthátrányból nyert

2018-10-31 13:05:44

Az észt Anett Kontaveit második meccsén, az amerikai Madison Keys pedig első találkozóján győzött szerdán a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Madison Keys Julia Görges Darja Kaszatkina Anett Kontaveit

Tenisz: Monfils rögvest kiesett; megvan Stollár ellenfele

2018-09-25 10:55:57

A második helyen kiemelt Caroline Wozniacki két sima szettben legyőzte a svéd Rebecca Petersont a kínai Vuhanban zajló kemény pályás női tenisztorna keddi, második fordulójában.

tenisz Stollár Fanny Madison Keys Caroline Wozniacki Angelique Kerber

US Open: Babosék bejutottak a női párosok fináléjába!

2018-09-07 03:53:05

A női párosok világranglistáját vezető Babos Tímea Kristina Mladenovic oldalán bejutott a US Open fináléjába, mivel az elődöntőben két szettben legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi Madison Keys

US Open: ez mészárlás volt – S. Williams besétált a döntőbe

2018-09-07 02:33:28

A hatszoros US Open-győztes amerikai Serena Williams pályafutása során kilencedik alkalommal jutott be az év utolsó Grand Slam-tornájának a döntőjébe, mivel az elődöntőben lemosta Anastasija Sevastovát a pályáról. Ellenfele a hazai Madison Keyst legyőző Oszaka Naomi lesz.

US Open: nincs meglepetés, Djokovics is elődöntős

2018-09-06 06:48:23

Novak Djokovics három szettben legyőzte a korábban Roger Federert búcsúztató ausztrál John Millmant az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) negyeddöntőjében. A hölgyeknél Madison Keys két szettben nyert a spanyol Carla Suárez-Navarro ellen.

tenisz US Open Novak Djokovics Madison Keys John Millman Carla Suárez-Navarro

Wimbledon: Zverev a gyomorvírust is legyőzte, Keys kiesett

2018-07-06 18:11:00

Alexander Zverev bejutott a 32 közé a wimbledoni teniszbajnokságon, miután pénteken szetthátrányból fordítva, gyomorpanaszokkal küzdve is legyőzte az amerikai Taylor Fritzet.

tenisz Wimbledon Madison Keys Alexander Zverev

Roland Garros: Sloane Stephens lesz Halep ellenfele a fináléban

2018-06-07 18:26:57

A két amerikai, Sloane Stephens és Madison Keys elődöntőjéből két, egyaránt 6:4-re megnyert játszmával a tizedik kiemelt Stephens került ki győztesen a Roland Garros női versenyében, így ő küzdhet meg szombaton a világelső román Simona Haleppel a döntőben.

Sloane Stephens Roland Garros Madison Keys

Roland Garros: szenzáció! A budapesti győztes Djokovicsot is megverte

2018-06-05 16:55:18

A negyeddöntő jelentette a végállomást a második helyen kiemelt Alexander Zverev számára a Roland Garroson, mivel az osztrák Dominic Thiem három szettben legyőzte a sérüléssel küszködő német teniszezőt. Ellenfele a döntőbe jutásért az olasz Marco Cecchinato lesz, aki elképesztő küzdelemben múlta felül a volt világelső szerb Novak Djokovicsot.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato Madison Keys Julija Putyinceva

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato

Fed-kupa: a Williams nővérek kihagyják az elődöntőt

2018-04-11 19:19:46

A címvédő amerikai női teniszválogatott Serena és Venus Williams nélkül áll ki a Franciaország elleni, jövő hétvégi Fed-kupa-elődöntőre.

Venus Williams Sloane Stephens Serena Williams Madison Keys Fed-kupa Coco Vandeweghe

Tenisz: Sarapova és Keys visszalépett a jövő heti tornától

2018-02-15 17:48:29

A volt világelső Marija Sarapova, valamint a tavalyi US Openen döntős Madison Keys visszalépett a jövő heti dubai női tenisztornától.

WTA Marija Sarapova Madison Keys

Aus. Open: Federer túlélte az első szettet, utána nem volt kérdés

2018-01-24 11:52:52

Az ötszörös bajnok Roger Federer három játszmában (7:6, 6:3, 6:4) megverte a cseh Tomás Berdychet az ausztrál nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében. A svájci kiválóság az elődöntőben az Alexander Zverevet és Novak Djokovicsot is kiejtő dél-koreai Csung Hjonnal találkozik, aki a legjobb nyolc között az amerikai Tennys Sandgrent búcsúztatta szintén három szettben. A nőknél a felső ágon a világelső román Simona Halep és a 2016-os győztes német Angelique Kerber vívja az elődöntőt.

tenisz Tomás Berdych Tennys Sandgren Simona Halep Roger Federer Madison Keys

Aus. Open: Csung Hjon már elődöntős, Federer következhet

2018-01-24 09:33:11

Az Alexander Zverevet és Novak Djokovicsot is kiejtő dél-koreai Csung Hjon 6:4, 7:6, 6:3-ra megverte az amerikai Tennys Sandgrent az ausztrál nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében. A tavalyi U21-es világbajnokság győztese a legjobb négy között Tomás Berdychhel vagy Roger Federerrel találkozik. A nőknél a felső ágon a világelső román Simona Halep és a 2016-os győztes német Angelique Kerber vívja az elődöntőt.