Tenisz: véletlenül áttekert Hollandiába Kirsten Flipkens

A járvány idejére megszigorított határvédelmi előírások megsértése miatt 250 eurós (88 ezer forint) büntetést kapott a belga teniszező, Kirsten Flipkens.

tenisz koronavírus Kirsten Flipkens

Tenisz: Babos Tímea bejutott a 16 közé Üzbegisztánban

2019-09-24 09:32:50

Babos Tímea sikerrel vette az 1. fordulót a 250 ezer dollár (74 millió forint) összdíjazású taskenti kemény pályás tenisztornán.

WTA Taskent WTA Kirsten Flipkens Babos Tímea

Tenisz: Stollárék megnyerték a budapesti döntőt

2018-02-25 16:34:35

Stollár Fanny a spanyol Georgina García Pérez oldalán 4:6, 6:4, 10–3-ra legyőzte az első helyen kiemelt Kirsten Flipkens, Johanna Larsson belga, svéd duót a párosok döntőjében a budapesti kemény pályás tenisztornán. A 19 éves magyar játékos először nyert WTA-tornát. Egyesben a belga Alison Van Uytvanck diadalmaskodott.

tenisz Stollár Fanny Kirsten Flipkens Johanna Larsson Georgina García-Pérez

Tenisz: Babosék a negyeddöntőben búcsúztak

2017-06-15 17:29:06

Babos Tímea párosban a negyeddöntőben búcsúzott a hollandiai 's-Hertogenbosch városában zajló füves pályás tenisztornán.

Andrea Hlavácková Babos Tímea Dominika Cibulková Kirsten Flipkens tenisz

Tenisz: Watson a harmadik WTA-döntőjét is megnyerte

2016-03-07 00:36:47

Heather Watson 3:6, 6:2, 6:3-ra nyert Kirsten Flipkens ellen a monterreyi női tenisztorna döntőjében. A 23 éves angol játékosnak ez volt a harmadik döntője WTA-tornán, és mind a háromszor ő győzött. Tavaly Hobartban, 2012-ben Oszakában.

tenisz Monterrey Kirsten Flipkens Heather Watson

Tenisz: Babos döntős – a volt wimbledoni elődöntőst verte meg

2015-11-21 08:07:09

Babos Tímea bejutott a a 125 ezer dollár (36,6 millió forint) összdíjazású tajvani kemény pályás challenger tenisztorna döntőjébe, miután két szettben, 6:3, 7:6-ra legyőzte a 2013-ban wimbledoni elődöntőt játszó belga Kirsten Flipkenst.

tenisz Kirsten Flipkens Babos Tímea

Tenisz: Babos nyert, korábbi wimbledoni elődöntős vár rá

2015-11-20 16:21:04

A negyedik kiemelt Babos Tímea két játszmában, 6:4, 7:5-re legyőzte a hetedikként rangsorolt svájci Stefanie Vögelét a tajvani kemény pályás challenger tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

Tenisz: 2008 után újra Fed-kupa-csoportmeccs lesz hazánkban

2013-11-06 17:43:50

Február 4. és 8. között a budapesti Syma-csarnokban kerül sor a magyar női válogatott részvételével a tenisz Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának küzdelmeire.

tenisz Viktorija Azarenka Simona Halep MTSZ Kirsten Flipkens Fed-kupa

Tenisz: a címvédő négy játékot nyert a québeci tornán

2013-09-10 23:32:05

A kanadai Québecben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában a címvédő és első helyen kiemelt Kirsten Flipkens váratlanul sima, 6:3, 6:1-es vereséget szenvedett a szlovén Polona Hercogtól, így idejekorán véget értek számára a küzdelmek.

tenisz WTA-torna Quebec Kirsten Flipkens

Tenisz: a wimbledoni elődöntős kibabrált Venus Wiliamsszel

2013-08-07 00:44:49

A Torontóban zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában Venus Williams három játszmában kikapott a 13. helyen kiemelt belga Kirsten Flipkenstől, aki idén elődöntőt játszhatott Wimbledonban. A nyolcaddiként rangsorolt német Angelique Kerber számára is véget ért a kanadai verseny, miután már a második fordulóban vereséget szenvedett a szlovák Dominika Cibulkovától.

tenisz Venus Williams Toronto Montreal Kirsten Flipkens

Lisicki-Bartoli döntőt rendeznek a nőknél Wimbledonban

2013-07-04 18:25:42

Az angol nemzetközi teniszbajnokság női egyesének elődöntőjében a 23. helyen kiemelt Sabine Lisicki 6:4, 2:6, 9:7-es győzelmet aratott a tavalyi döntős Agnieszka Radwanska ellen, így pályafutása során először jutott Grand Slam-torna döntőjébe, ahol a Kirsten Flipkent kiejtő, 15.-ként rangsorolt Marion Bartoli lesz az ellenfele.

tenisz Wimbledon Sabine Lisicki Marion Bartoli Kirsten Flipkens Agnieszka Radwanska

Wimbledon: Bartoli egy óra alatt megnyerte az elődöntőt

2013-07-04 15:39:33

Marion Bartoli jutott be elsőként a döntőbe a nők között a wimbledoni teniszbajnokságon: a francia játékos a legjobb négy között két sima szettben (6:1, 6:2) győzte le Kirsten Flipkenst.

tenisz Wimbledon Marion Bartoli Kirsten Flipkens

Wimbledon: új Grand Slam-győztest avatnak a nőknél

2013-07-02 20:07:53

Már biztosan új Grand Slam-győztese lesz a meglepetésektől hemzsegő angol nemzetközi teniszbajnokság 2013-as női egyes versenyének, hiszen a négy közé még csak „GS-szűz” játékosok jutottak be. Agnieszka Radwanska és Sabine Lisicki továbbjutása után a francia Marion Bartoli és a belga Kirsten Flipkens verekedte magát tovább a négy közé, előbbi az amerikai szupertehetséget, Sloane Stephenst, míg utóbbi a 2011-es győztes Petra Kvitovát búcsúztatta.

tenisz Wimbledon Sloane Stephens Petra Kvitová Marion Bartoli Kirsten Flipkens

Új GS-győztes a nőknél: Lisicki-Radwanska, Bartoli-Flipkens elődöntő

2013-07-02 17:38:44

tenisz Wimbledon Sloane Stephens Sabine Lisicki Petra Kvitová Marion Bartoli

Wawrinkának és Simonnak sem hozott szerencsét a 2. kiemelés

2013-06-22 16:05:37

A 21 éves román Simona Halep és a 26 esztendős orosz Jelena Vesznyina egyesbeli pályafutása sem indult fényesen, előbbi három, utóbbi hat elbukott WTA-tornadöntővel indított, de most mindketten ráléptek a győzelmi ösvényre. A férfiak versenyében mindkét második helyen kiemelt versenyző vereséget szenvedett a döntőben, a svájci Stanislas Wawrinka a francia Nicolas Mahut, utóbbi honfitársa, Gilles Simon pedig a spanyol Feliciano Lópeztől kapott ki.

tenisz Stan Wawrinka Simona Halep Nicolas Mahut Kirsten Flipkens Jelena Vesznyina

Tenisz: Halep két hét alatt a második tornáját nyerte

2013-06-22 15:16:00

Igencsak jó formában van a 21 éves Simona Halep: a román teniszezőnő a múlt heti nürnbergi tornasikere után a 's-Hertogenboschban rendezett viadalt is megnyerte, miután a döntőben két szettben legyőzte a 4. helyen kiemelt belga Kirsten Flipkenst.

tenisz Simona Halep Kirsten Flipkens

Tenisz: Hampton-Vesznyina és Halep-Flipkens döntőt rendeznek

2013-06-21 17:05:12

Kialakult a döntő párosítása a héten zajló két füves pályás tenisztorna női versenyein: Eastbourne-ben Jamie Hampton és Jelena Vesznyina csap össze a fináléban, míg a 's-Hertogenbosch-i trófeáért Simona Halep és Kirsten Flipkens küzd meg egymással.

tenisz Simona Halep Kirsten Flipkens Jelena Vesznyina Jamie Hampton

Tenisz: az első kiemelt sima sikerrel kezdett Memphisben

2013-02-18 19:01:55

A Memphisben zajló női tenisztorna 1. fordulójában az első helyen kiemelt belga Kirsten Flipkens (világranglista-34.) két sima játszmában legyőzte az izraeli Sahar Peert.

Kirsten Flipkens Sahar Peer tenisz

Tenisz: Flipkens első WTA-trófeája; átok ül Hradeckán

2012-09-16 21:55:05

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Kirsten Flipkens sikerével ért véget a québeci kemény pályás női tenisztorna, miután a belga játékos a döntőben 6:1, 7:5-re legyőzte a cseh Lucie Hradeckát.

Kirsten Flipkens Lucie Hradecká

Tenisz: Hradecká vagy Flipkens megszerzi első tornagyőzelmét

2012-09-16 00:32:59

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A cseh Lucie Hradecká és a belga Kirsten Flipkens sem nyert még WTA-tornát pályafutása során, ám a két teniszező közül hétfőtől már csak az egyik mondhatja el ezt magáról, ugyanis ők játsszák a québeci verseny döntőjét.