Találatok a Kasper Schmeichel címkére

Találatok száma: 66

PL: Schmeichel 11 év után távozik a Leicestertől – hivatalos

2022-08-03 21:52:27

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Leicester City a hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy Kasper Schmeichel tizenegy év után távozik a klubtól a francia OGC Nice kedvéért.

francia átigazolás angol átigazolás Premier League Nice Ligue 1 Leicester City

Ligue 1: Schmeichel már a leendő klubjánál van orvosin

2022-08-03 12:25:22

Szerdai angol és francia médiaértesülések szerint Kasper Schmeichel, a Leicester City kapusa már Franciaországban tartózkodik, hogy kötelező orvosi vizsgálaton vegyen részt jövendőbeli klubjánál, a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában (Ligue 1) szereplő OGC Nice-nél.

nemzetközi átigazolás Nice Mattia Viti Ligue 1 Leicester City Kasper Schmeichel

Ligue 1: Schmeichel elfogadta a Nice ajánlatát – sajtóhír

2022-07-26 16:11:54

A L'Équipe úgy értesült, hogy Kasper Schmeichel megegyezett a Nice-szel, a Leicester City kapusa a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában folytatja a pályafutását – bár egy feltételnek még teljesülnie kell.

nemzetközi átigazolás Nice Leicester City Kasper Schmeichel

PL: meglepetés – a Liverpool kikapott a Leicestertől

2021-12-28 21:18:43

Nagy meglepetésre kikapott a Liverpool a Leicester City otthonában (1–0) az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójának keddi játéknapján.

angol labdarúgás angol foci angol bajnokság Premier League Mohamed Szalah Liverpool

Videó: ezek voltak 2021 legnagyobb védései a Premier League-ben!

2021-12-23 17:56:03

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) hivatalos Facebook-oldala egy összevágott videón mutatta meg az év legnagyobb kapusbravúrjait. David de Gea, Kasper Schmeichel, Aaron Ramsdale és még sokan mások hatalmas védéseit csodálhatjuk most meg. Íme!

védés videó labdarúgás kapusok kapus angol labdarúgás

PL: De Gea a könnyebbik utat választotta – Gulácsi nevelőedzője

2021-12-05 12:30:10

Mint ismert, a Manchester United kapusa, David de Gea nem mindennapi gólt kapott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) csütörtöki rangadóján az Arsenal ellen. A spanyol válogatott 31 éves kapuvédőjét a saját játékosa rúgta meg, háttal a mezőnynek a földre került, a vendégek pedig ezt kihasználva gólt szereztek. Vasárnap az Aston Villa–Leicester City mérkőzésen is volt egy beszédtémát szolgáltató szituáció. Az első félidő végén Kasper Schmeichel keze alól rúgták a kapuba a labdát, a gólt viszont utólag annullálták. A magyar válogatott korábbi kapusedzőjét, Gulácsi Péter nevelőedzőjét, Lippai Józsefet kérdeztük az esetek kapcsán.

labdarúgás kapusedző kapus interjú angol labdarúgás angol foci

Egy család, egy válogatott, két futballista – apák és fiúk címeres mezben

2021-10-28 14:01:10

A sportág ugyanaz: labdarúgás. A családnév, az esetek többségében legalábbis, szintén egyforma. Keresztnevek és a születési évek: na, ott már akad különbség. A Transfermarkt internetes szakportál hol pontatlan, hol csak nem frissített, de legalább létező adatbázisának felhasználásával megmutatjuk az együtt a legtöbb válogatottbeli szereplésig jutó apa-fiú párosokat a futball világából, természetesen külön kitérve a magyarok családi kapcsolataira is.

válogatott ifj. Albert Flórián Peter Schmeichel Mészöly Kálmán Mészöly Géza Képes Sport

UEFA: csak bezárták a Wembleyt is – egy plusz egy zárt kapus meccs az angolok büntetése

2021-10-18 12:28:30

Több mint három hónappal a londoni Anglia–Olaszország Eb-döntőt követően, hétfő délután az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága ítéletet hirdetett: a következő, UEFA égisze alá tartozó két tétmérkőzést zárt kapuk mögött kell az angol válogatottnak lejátszania (a második mérkőzésre szóló bezárás két évre felfüggesztve).

szurkolói rendbontás angol válogatott Wembley Stadion UEFA Kasper Schmeichel Eb-döntő

PL: Greenwood bombája majdnem leszakította a hálót Leicesterben – videó

2021-10-16 16:25:30

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában Mason Greenwood hihetetlen gólt szerzett a Leicester City ellen. Az angol támadó a jobb oldalról húzott befelé, majd óriási erővel lőtte ki a jobb felső sarkot, Kasper Schmeichelnek esélye sem volt a védésre. Az MU csupán bő tíz percig vezetett, Harry Maguire hibája után Youri Tielemans is zseniális góllal jelentkezett. Videó!

Youri Tielemans Premier League Mason Greenwood Manchester United Leicester City Kasper Schmeichel

Eb 2020: Schmeichel már jóval a büntető előtt jelezte a lézerezést

2021-07-09 11:15:30

Ahogyan arról beszámoltunk, Harry Kane mindent eldöntő tizenegyese közben egy (vélhetően angol vagy az angoloknak szurkoló) néző lézerfénnyel próbálta megzavarni Kasper Schmeichelt, a dánok kapusát a szerdai Európa-bajnoki elődöntő hosszabbításában, amely végül Anglia 2–1-es sikerét hozta. A The Telegraph úgy tudja, Schmeichel már jóval a büntető előtt, a második félidőben jelezte a játékvezetőnek a problémát.

superfeed UEFA Kasper Schmeichel Harry Kane Euro 2020 Eb 2021

Eb 2020: lézerrel zavarták Schmeichelt Kane büntetőjénél – videó

2021-07-08 11:02:18

Harry Kane mindent eldöntő tizenegyese közben egy (vélhetően angol vagy az angoloknak szurkoló) néző lézerfénnyel próbálta megzavarni Kasper Schmeichelt, a dánok kapusát a szerdai Európa-bajnoki elődöntőben, amely hosszabbítás után végül Anglia 2–1-es sikerét hozta. Stan Collymore, a Liverpool korábbi labdarúgója szerint az elkövetőt – ha megtalálják – soha többé nem lenne szabad futballstadionba engedni. Az UEFA eljárást indított az ügyben.

videó tizenegyes superfeed angol válogatott Stan Collymore Kasper Schmeichel

Eb 2020: angol eksztázis 55 év után; a dánok nem értik, minek a VAR – lapszemle

2021-07-08 09:04:02

Dániában több szakértő, köztük korábbi FIFA-bírók sem értenek egyet a Harry Kane gólját megelőzően megítélt tizenegyessel – állítják, a videobírónak közbe kellett volna avatkoznia, a képanyag alapján pedig visszavonni a büntetőt. Mindezzel a győztes angolok egy pillanatig sem foglalkoznak, a lapok kivétel nélkül az 55 év után újra nagy futballtorna döntőjébe jutó csapatot ünneplik.

superfeed lapszemle labdarúgás Raheem Sterling Kasper Schmeichel Harry Kane

Drámából lett víg játék: 1992 után újra robbanhat a dán dinamit

2021-07-07 09:27:31

Óriási meglepetésre nyert Európa-bajnokságot 1992-ben Dánia, és ugyancsak óriási meglepetés az, hogy a mostani tornán, nem egy ellenfelét lehengerelve a legjobb négy közé jutott – főleg a majdnem tragikus és meglehetősen nehézkes kezdés után. Összeállításunkban annak jártunk utána, mi a hasonlóság a két dán csapat között.

superfeed foci Eb 2020 dán válogatott Peter Schmeichel Kasper Schmeichel Európa-bajnokság

Eb 2020: Schmeichel csípős poénja az angoloknak – videó

2021-07-07 08:25:13

Vicces kedvében volt Kasper Schmeichel, a dán labdarúgó-válogatott kapusa az angolok elleni szerdai elődöntőt megelőző keddi sajtótájékoztatón.

superfeed foci Eb 2020 Kasper Schmeichel Eb 2020 Dánia Anglia

Eb 2020: „Fantasztikus volt látni, hogy mosolyog” – Schmeichel meglátogatta Eriksent

2021-06-15 09:58:02

A körülményekhez képest egyre jobban van Christian Eriksen, aki jókedvűen fogadta a kórházban csapattársát, Kasper Schmeichelt.

superfeed foci Eb 2020 Kasper Schmeichel Eb 2020 Dánia Christian Eriksen

CIES: Messi beférkőzött Schmeichel és De Gea közé

2021-04-26 14:15:23

A Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) 35 ország élvonalbeli futballklubja esetében megvizsgálta, hogy az elmúlt tíz évben melyik labdarúgó játszotta a legtöbb bajnoki meccset ugyanabban a csapatban.

topligák Lionel Messi Leicester City Kasper Schmeichel Kanta József David de Gea

El: a csehek nem győztek bocsánatot kérni a Leicestertől

2021-02-18 18:10:52

Az alaphang már biztosan meglesz a Slavia Praha és a Leicester City csütörtöki Európa-liga-mérkőzésén: a cseh csapat a meccs előtt a klub hivatalos YouTube-csatornáján keresztül, vélhetően akaratán kívül szólt be a „rókáknak”.

videó Slavia Praha Leicester City Kasper Schmeichel Európa-liga

Videó: könnyen lehet, az év védését mutatta be a Leicester kapusa

2021-02-14 09:01:24

Mint arról korábban beszámoltunk, a Premier League szombati játéknapján a Liverpool 3–1-re kikapott a Leicester Citytől. A mérkőzésen a liverpooliak legnagyobb helyzete az első félidőben Roberto Firmino előtt adódott, aki nagyjából három méterről teljesen szabadon lőhetett kapura, viszont a Leicester kapusa, Kasper Schmeichel hatalmas bravúrral mentett. Talán az év legnagyobb védését mutatta be a dán kapus.

védés angol labdarúgás Roberto Firmino Premier League Liverpool Leicester City

A Liverpool három góllal nyert a rangadón, és klubrekordot döntött

2020-11-22 19:26:42

Három nullára legyőzte odahaza a Liverpool a listavezető Leicester Cityt a Premier League 9. fordulójának egyik nagy rangadóján.

online! közvetítés Roberto Firmino Premier League Liverpool Leicester City

Videó: Schmeichel ütközött, óriásit kapott az izlanditól

2020-11-15 22:06:21

Le kellett cserélni Kasper Schmeichelt, a dán válogatott kapusát az Izland elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen. A Leicester City labdarúgójának feje az első félidő végén Albert Gudmundsson térdével/combjával ütközött – látszólag rövid időre elveszítette az eszméletét, s a szünet után már nem jött ki az öltözőből.