Találatok a Jakabos Zsuzsanna címkére

Találatok száma: 367

Köszöntés: Győr a sikeres sportolóit ünnepelte a városházán

2022-09-08 15:05:14

Európa-bajnokságon és világbajnokságon eredményes sportolókat köszöntöttek ma a győri Városházán, akik kajak-kenu, gyorsasági és parakenu, torna valamint úszás sportágban képviselték a várost, tájékoztatta szerkesztőségünket a győri polgálmesteri hivatal.

úszás torna köszöntés kajak-kenu Mészáros Krisztofer Kopasz Bálint

Úszó Eb: Jakabos Zsuzsanna 5. lett 200 pillangón

2022-08-17 17:20:15

Jakabos Zsuzsanna az ötödik helyen végzett a női 200 méter pillangó döntőjében a római úszó Európa-bajnokságon.

úszó Eb úszás Roma Jakabos Zsuzsanna

Úszó Eb: Hosszú Katinka mindent egy lapra tett fel

2022-08-16 10:44:17

Minden magyar induló továbbjutott kedden a római kontinensviadalon, és eldőlt, hogy Hosszú Katinka a 200 vegyes mellett a 200 pillangót is vállalja, s mivel úszott délelőtt a vegyes csapatok 4x200-as gyorsváltójában, a száz világversenyes érme akár már Rómában meglehet.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb multisport Eb Szabó Szebasztián Plagányi Zsolt Kós Hubert

Úszó Eb: Mihályvári-Farkas aranyérmes 400 vegyesen!

2022-08-13 19:00:50

Mihályvári-Farkas Viktória aranyérmet szerzett a női 400 méter vegyes döntőjében a római úszó Európa-bajnokságon. Jakabos Zsuzsanna a második lett.

úszó Eb úszás Mihályvári-Farkas Viktória Jakabos Zsuzsanna

Úszó Eb: bronzérmes a női 4x200-as gyorsváltó

2022-08-11 17:45:40

A Pádár Nikolett, Hosszú Katinka, Késely Ajna és Ábrahám Lilla alkotta női 4x200-as gyorsváltó a harmadik helyen zárt a Rómában zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki, nyitó napján.

Úszó Eb Ábrahám Lilla női 4x200 méteres gyorsváltó Pádár Nikolett Molnár Dóra Késely Ajna

Úszó Eb: Verrasztó Dávid a legjobb idővel döntős 400 vegyesen

2022-08-11 11:22:06

Három döntőt rendeznek a római vizes Európa-bajnokság nyitó napján, mindháromban lesz kiért szurkolni, hiszen fináléba jutott a női és a férfi 4x200-as gyorsváltónk, 400 vegyesen pedig Verrasztó Dávid és Kós Hubert is rajtkőre léphet este.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Ábrahám Lilla Verrasztó Dávid Szabó-Feltóthy Eszter

Világjátékok: két arany, egy ezüst és egy bronz a negyedik napon

2022-07-12 08:46:02

Két aranyat és összesen négy érmet nyertek a magyar sportolók az egyesült államokbeli Birminghamben zajló 11. Világjátékok negyedik versenynapján.

maratoni kajak-kenu akadályúszás Világjátékok Senánszky Petra Jakabos Zsuzsanna

Világjátékok: két versenyrekord, két újabb aranyat nyertek a mieink

2022-07-11 09:10:56

A 4x50 méteres akadályúszásban a magyar női és a férfi staféta is aranyérmes lett a vízi- és életmentő versenyen az egyesült államokbeli Birminghamben zajló 11. Világjátékok harmadik versenynapján – írja az MTI.

Világjátékok Szabó Szebasztián Jakabos Zsuzsanna

Képek: saját fürdőruhamárkája lett Jakabos Zsuzsannának

2022-06-04 12:42:57

Saját fürdőruhamárkája (Zaumi) lett a Győri Úszó SE versenyzőjének, Jakabos Zsuzsannának. A 33 éves sportolónő az Instagram-oldalán jelentette be a hírt, és elárulta, már évek óta tervben volt ennek a megvalósítása. A bemutatón magyar hírességek is tiszteletüket tették, az úszóvilágból Hosszú Katinka és Sebestyén Dalma is jelen volt, utóbbi a kifutón is népszerűsítette a kollekciót.

úszás képek kép fürdőruha fotók fotó

Úszás: Milák méterekkel verte meg a mezőnyt Barcelonában

2022-05-26 19:23:39

Milák Kristóf 200 pillangón, Hosszú Katinka 400 vegyesen győzött a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat második állomásának második napján.

úszás Milák Kristóf Mare Nostrum Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Barcelona

Úszás: négy ezüstérmet szereztünk a nyitó napon Barcelonában

2022-05-25 19:54:04

Milák Kristóf 51.51-et úszott szerdán a Mare Nostrum-sorozat második állomásán – Barcelonában ez a második helyet jelentette a számára.

úszás Virth Balázs Verrasztó Dávid Telegdy Ádám Sós Csaba Szabó-Feltóthy Eszter

Úszás: Késely Ajna nyerte meg a 400 gyorsot Monacóban

2022-05-22 19:44:00

Két magyar győzelem született vasárnap a Mare Nostrum-sorozat első állomásának második napján: Késely Ajna négyszáz gyorson, Jakabos Zsuzsanna 200 pillangón nyert.

úszás Késely Ajna Jakabos Zsuzsanna

Úszás: Jakabos Zsuzsanna nyert 400 vegyesen Monacóban

2022-05-21 20:46:45

Jakabos Zsuzsanna nyerte a 400 méteres női vegyes úszást a Mare Nostrum elnevezésű hagyományos nemzetközi verseny idei sorozatának első állomásán, Monacóban.

úszás Sebestyén Dalma Németh Nándor Mare Nostrum Lobanovszkij Maxim Kós Hubert

Úszás: Holló Balázs döntős 400 vegyesen a vb-n

2021-12-20 09:06:11

Holló Balázs 400 vegyesen jutott döntőbe az abu-dzabi rövid pályás világbajnokságon, és finálésak lányaink is (4x200 gyorsváltó) – Szabó Szebasztián pedig már vasárnap kvalifikálta magát a legjobb nyolc közé 50 pillangón.

úszás rövid pályás úszó-vb Pádár Nikolett Késely Ajna Kapás Boglárka Jakabos Zsuzsanna

Rp. úszó-vb: Jakabos a hatodik helyen zárt 200 pillangón

2021-12-17 14:58:52

Jakabos Zsuzsanna a hatodik helyen végzett 200 pillangón az abu-dzabi rövid pályás világbajnokság második napján.

úszás rövid pályás úszó-vb rövid pályás úszás Jakabos Zsuzsanna

Úszás: hetedik lett Jakabos 400 vegyesen a vb-n

2021-12-16 15:39:14

Jakabos Zsuzsanna 400 vegyesen a hetedik helyen végzett, akárcsak női 4x100-as gyorsváltónk az abu-dzabi rövid pályás vb első napján.

Úszás: Jakabos Zsuzsanna 400 vegyesen döntőbe jutott a vb-n

2021-12-16 10:19:49

Tizenkét magyar (4 férfi és 8 nő) alkotja a csapatunkat a rövid pályás világbajnokságon – Abu-Dzabiban az első nap délelőttjén Jakabos Zsuzsanna szerepelt a legjobban: döntőbe jutott 400 vegyesen.

úszás Jakabos Zsuzsanna

Úszás: Szabó, Kapás és Jakabos is indul a rövid pályás vb-n

2021-12-06 13:51:19

Tizenkét magyar versenyző – négy férfi és nyolc nő – kel útra egy hét múlva, hogy részt vegyen az Abu-Dzabiban december 16-án rajtoló rövid pályás úszó világbajnokságon. A FINA vizes fesztiválja keretében rendezik meg a nyílt vízi világkupa-sorozat záró etapját is, ezen tíz magyar indul: számukra a viadal egyszersmind döntő válogató a jövő évi világbajnokságra – olvasható a Magyar Úszószövetség közleményében.

úszás rövid pályás úszó-vb nyílt vízi úszás Szabó Szebasztián Rasovszky Kristóf Kapás Boglárka

Úszás: még gombócból is sok – Jakabos megmutatta az ob-n nyert érmeit

2021-11-15 15:15:25

A Győri Úszó SE versenyzője, Jakabos Zsuzsanna büszkén mutatta meg Instagram-oldalán a kaposvári rövid pályás országos bajnokságon szerzett érmeit. Összesen 14-et nyert: öt aranyat, hét ezüstöt és két bronzot tehet be a vitrinjébe. A 32 éves sportolónő viccesen meg is jegyezte, hogy végül nem kellett használnia a mentőövet, de közel volt hozzá.

úszás kép ezüstérem bronzérem aranyérem Jakabos Zsuzsanna

Úszás: Holoda és Jakabos újabb aranya, Telegdy csaknem robbant

2021-11-12 20:12:56

Holoda Péter és Jakabos Zsuzsanna második egyéni aranyérmét gyűjtötte a kaposvári rövid pályás országos bajnokságon – Telegdy Ádám viszont elszalasztotta a harmadikat, miután csúnyán kiugrott, így odalett a kétszáz vegyes elsősége, ami így Zombori Gáboré lett. A Vasas hölgyei remekeltek: a felálláson csupán egy helyen változtatva két teljesen másféle váltót nyertek meg tíz percen belül – áll a Magyar Úszószövetség sajtóközleményében.