Találatok a Hosszú Katinka címkére

Találatok száma: 1913

Úszó Eb: Magamra voltam dühös – Hosszú Katinka

2022-08-13 18:43:06

Hiába úszta a negyedik legjobb időt a 400 vegyes előfutamai során Hosszú Katinka a római Eb-n, két magyar megelőzte, így a szabályok értelmében nem jutott döntőbe. Délelőtt olimpiai bajnokunk nem állt meg az interjúzónában, ám később nyilatkozott – kizárólag a Nemzeti Sportnak.

úszó Eb úszás Hosszú Katinka 400 vegyes

Úszó Eb: Hosszú Katinka nem jutott döntőbe 400 vegyesen

2022-08-13 10:28:09

Meglepetés a római vizes Európa-bajnokságon: a címvédő Hosszú Katinka harmadik magyarként nem jutott be a fináléba 400 vegyesen.

úszó Eb Hosszú Katinka

Úszás: évekkel korábban rajongóként, most Eb-bronzérmesként fotózkodtak Katinkával

2022-08-12 09:06:51

Bronzérmet szerzett csütörtökön, a római kontinensviadal nyitó napján női 4x200-as gyorsváltónk, ennek kapcsán Hosszú Katinka tündéri fotókat osztott meg közösségi oldalán.

úszás Ábrahám Lilla Minna vizes Eb Pádár Nikolett Hosszú Katinka

Úszó Eb: bronzérmes a női 4x200-as gyorsváltó

2022-08-11 17:45:40

A Pádár Nikolett, Hosszú Katinka, Késely Ajna és Ábrahám Lilla alkotta női 4x200-as gyorsváltó a harmadik helyen zárt a Rómában zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki, nyitó napján.

Úszó Eb Ábrahám Lilla női 4x200 méteres gyorsváltó Pádár Nikolett Molnár Dóra Késely Ajna

Vizes Eb: Nem mondtam, hogy száz érem után visszavonulok – Hosszú Katinka

2022-08-10 15:49:46

A csütörtökön kezdődő római úszó Európa-bajnokságon szereplő Hosszú Katinkának továbbra is a száz érem megszerzése a célja, a háromszoros olimpiai bajnokot ugyanakkor még foglalkoztatja a 2024-es párizsi játékokon való részvétel is.

úszás vizes Eb Párizs 2024 Hosszú Katinka

Rekordok a medencében – magyar úszóvilágcsúcsok Halmay Zoltántól Milák Kristófig

2022-08-02 20:42:48

Versenyzőink nagymedencés világrekordjai egyéniben és váltóban 1905 és 2022 között.

világcsúcs Székely Éva Rózsa Norbert Milák Kristóf Képes Sport Hosszú Katinka

Nemzetközösségi Játékok: megközelítették Hosszú Katinka világcsúcsát

2022-07-29 21:40:41

Egészen kiváló idővel nyert női 400 méter vegyesen az úszó Summer McIntosh az angliai Birminghamben zajló Nemzetközösségi Játékokon.

úszás Summer McIntosh Nemzetközösségi Játékok Hosszú Katinka 400 vegyes

Úszó Eb: Milák a pillangó mellett gyorson is rajtkőre áll

2022-07-21 16:44:22

Kedvenc versenyszámai mellett 100 és 200 méter gyorson is megméreti magát az augusztus 11-én rajtoló római Európa-bajnokságon Milák Kristóf olimpiai és háromszoros világbajnok úszó, a 100 és 200 méter pillangó Eb-címvédője.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Milák Kristóf Hosszú Katinka

Tusványos 2022: Nem sportfilmnek fogtam fel a Katinkát – Lajos Tamás

2022-07-21 13:38:44

„Újra vannak magyar sportfilmek!” felütéssel három sportfilmről beszélgettek csütörtökön Tusványoson, vagyis a 31. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor az erdélyi Tusnádfürdőn, ahol a Szerencsejáték Zrt. és a Nemzeti Sport közös kezdeményezésében most először egyedülálló sporttematikájú program van a központi helyszínen mindennap. A Buzánszky Jenő Sportteraszon az Anya, a bajnok című, Kozák Danutáról szóló és az Amíg a vérem hajt című, a leukémiából felépült Gereben Lívia kosárlabdázó történetét feldolgozó filmek szerzője–szerkesztőjét, Tihany Viktort, az M4 Sport műsorvezető-kommentátorát és Lajos Tamás filmproducert, a Katinka című, Hosszú Katinkát bemutató alkotás producerét kérdezte a moderátor, Szabó László.

Tusványos Tihany Viktor Lajos Tamás Kozák Danuta Katinka Hosszú Katinka

Vizes vb: Hosszú Katinka Rómában elérhet a száz éremhez

2022-07-03 00:30:32

Bár a budapesti vb-n közel állt 400 vegyesen a bronzhoz a háromszoros olim­piai bajnok Hosszú Katinka, maradt 96 éremnél – a római Európa-bajnokságon négyszer is dobogóra állhat.

úszás vizes vb 2022 vizes vb Sós Csaba Hosszú Katinka

Sportrádió: Ennél jobbat Spielberg sem rendez – Sós Csaba

2022-06-28 23:35:08

Sós Csaba, a medencés úszóválogatott szövetségi kapitánya volt a Sportrádió Hazafutás című műsorának legutóbbi vendége, aki a budapesti vizes vb kapcsán beszélt Szegő Tibor műsorvezetővel Milák Kristófról, Hosszú Katinkáról, a váltókról, az újoncokról és az összes magyar indulóról.

vizes vb 2022 vizes vb Sós Csaba Sportrádió Milák Kristóf Hosszú Katinka

Fourth-place Katinka Hosszú’s teaching: I’m not running away!

2022-06-25 21:32:25

Katinka Hosszú, who was the only European swimmer to stand on the starting block in the 400 medley, missed the medal by a little in Saturday night's finale.

Hosszú Katinka

A 4. helyezett Hosszú Katinka tanítása: Nem futok el!

A kevéssel maradt le az éremről 400 vegyesen Hosszú Katinka, aki egyedüli európaiként léphetett rajtkőre a szám szombat esti fináléjában.

úszás vizes vb Hosszú Katinka 400 vegyes

Vizes vb: Még bennem van egy kis tüske, úgyhogy folytatnom kell – Hosszú

2022-06-25 19:43:43

A nagymedencében ötszörös vb-győztes, háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka szombaton a 400 vegyesen elért 4. hellyel fejezte be szereplését a budapesti úszó-világbajnokságon. A döntő után az NSO Tv-nek beszélt a futamról, a közönségről és a jövőjéről is.

úszás vizes vb videó NSO Tv Hosszú Katinka

Vizes vb: Továbbra is a száz érem a cél – Hosszú Katinka

2022-06-25 19:24:39

A nagymedencében ötszörös vb-győztes, háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka szombaton a 400 vegyesen elért 4. hellyel fejezte be szereplését a budapesti úszó-világbajnokságon. Közvetlenül a döntő után arról beszélt, továbbra is az a célja, hogy eljusson száz éremig a nagy nemzetközi versenyeken.

úszás vizes vb Hosszú Katinka

Vizes vb: Hosszú Katinka a 4. helyen végzett 400 vegyesen

2022-06-25 17:04:17

Hosszú Katinka a negyedik helyen végzett a 400 méteres vegyes úszásban a vizes világbajnokságon. A szám világcsúcstartója, korábbi olimpiai bajnoka és hatszoros világbajnoka 4:37.89-et úszott. Győzött a kanadai McIntosh.

úszás vizes vb 2022 vizes vb Hosszú Katinka

Vizes vb: Hosszú ötödikként jutott döntőbe 400 vegyesen – ez történt délelőtt

2022-06-25 09:11:21

Elérkeztünk a hazai vizes világbajnokság nyolcadik versenynapjához, amikor lezárul a medencés úszás programja. Az utolsó napon a magyar versenyzők közül még Hosszú Katinkának és Mihályvári-Farkas Viktóriának szurkolhattunk a 400 vegyes előfutamában: előbbi az ötödik helyen jutott be az esti döntőbe, míg utóbbi a 9. helyen zárt.

úszás vizes világbajnokság vizes vb 2022 vizes vb Mihályvári-Farkas Viktória Hosszú Katinka

Vizes vb: olasz örömünnep, kizárás és sikeres óvás a Duna Arénában – ez történt szombaton

2022-06-25 08:06:35

A hazai vizes világbajnokság nyolcadik versenynapján lezárult a medencés úszás programja. Az utolsó nap estéjén a magyar versenyzők közül Hosszú Katinkának szurkolhattunk, aki negyedik helyen csapott célba a 400 vegyes döntőjében. Véget ért a műúszók programja is, szinkronúszócsapatunk a 11. helyen végzett az akrobatikus kűr döntőjében. Férfi vízilabda-válogatottunk a csoportkör utolsó mérkőzésén négygólos győzelmet aratott Grúzia felett.

vizes vb 2022 magyar férfi vízilabda-válogatott Mihályvári-Farkas Viktória Hosszú Katinka Duna Aréna

Vizes vb: Milák olyat tett, amilyet eddig még senki a magyar úszósportban