Találatok a futsal NB I címkére

Találatok száma: 443

Futsal NB I: a Nyíregyháza idegenben verte a Berettyót

2022-12-05 22:07:50

A férfi futsal NB I 14. fordulójában bőséggel potyogtak a gólok, a hat meccsen összesen 42 találat született.

futsal NB I futsal Nyíregyháza Berettyóújfalu Alekszandar Gavrilovics

Futsal NB I: rangadót nyert a Haladás; Kecskemét-siker

2022-12-02 21:24:37

5–0-ra ütötte ki a második helyen álló Veszprémet a hazai környezetben játszó, negyedik helyezett Haladás a futsal NB I pénteki játéknapjának rangadóján. A nap másik mérkőzésén a Kecskemét két kapott gólra hattal válaszolt Nyírbátorban és három ponttal gazdagodott.

futsal NB I Veszprém futsal Nyírbátor Kecskemét futsal Haladás futsal

Futsal NB I: a DEAC hatgólos döntetlent játszott az Újpesttel

2022-11-28 21:06:12

A futsal NB I 12. fordulójában a hétfő esti mérkőzésen mindenhol papírforma-eredménnyel zárultak. A DEAC és az Újpest nem bírt egymással, hatgólos csatában végeztek döntetlenre.

Újpest futsal NB I futsal Magyar Futball Akadémia Kecskemét Haladás

Futsal NB I: a Veszprém átgázolt a Nyíregyházán

2022-11-25 22:35:15

A futsal NB I 12. fordulójában a Veszprém 4–0-ra kiütötte Nyíregyházát. A Rubeola FC 4–4-es döntetlent játszott Nyírbátorral.

futsal NB I Veszprém futsal Rubeola Nyíregyháza Nyírbátor

Futsal NB I: megállíthatatlan a Berettyóújfalu, először nyert a Rubeola

2022-11-14 20:15:01

Nem történt változás a futsal NB I tabellájának élén a 10. fordulóban, miután a listavezető Berettyóújfalu hazai pályán 5–3-ra legyőzte a Kecskemétet a hétfői játéknapon. Első sikerét aratta az idényben a Rubeola, amely Nyíregyházán gyűjtötte be a három pontot.

Futsal NB I

Futsal NB I: a Nyírbátor legyőzte a BEAC-ot

2022-11-11 22:02:44

A Nyírbátor 2–1-re megverte az ELTE-BEAC együttesét a futsal NB I 10. fordulójában, pénteken.

futsal NB I futsal Nyírbátor BEAC

Futsal NB I: a Berettyóújfalu sorozatban hatodszor is nyert

2022-10-24 18:54:30

Rafinha duplájával a Berettyóújfalu 2–1-re legyőzte vendégét, a DEAC-ot hétfő este, és sorozatban hatodik győzelmével visszavette az első helyet a futsal NB I tabelláján. Fölényes idegenbeli sikerével az Aramis feljött a harmadik helyre.

futsal NB I futsal MVFC Berettyóújfalu Aramis

Futsal NB I: magabiztos Haladás-siker a forduló első meccsén

2022-10-20 19:20:52

A futsal NB I 8. fordulójának első mérkőzésén a Haladás 4–1-re győzte le hazai pályán az Újpestet. A gólokat Dróth Zoltán, Szalmás Zoltán, Sipos Gergő és Rutai Balázs szerezte, majd Arnon Cassemiro Santos öngólja jelentette a szépítést az Újpest számára.

férfi futsal NB I futsal NB I futsal

Futsal NB I: már a 6. fordulóban megszületett az idény gólja? – videó

2022-09-30 18:50:24

Lehet, hogy már a 6. fordulóban megszületett az idény legszebb találata a futsal NB I-ben. Az Á Stúdió Futsal Nyíregyháza játékosa, Krajnyák Zsolt ugyanis óriási gólt ollózott a Nyírbátor elleni, 5–2-es nyíregyházi sikerrel végződő megyei rangadón: egy előrepasszt a kaputól kilenc méterre, háttal állva pörgetett fel magának, majd a labdát gyönyörű, ollózós mozdulattal lőtte a kapu bal oldalába.

futsal NB I futsal Nyíregyháza

Futsal NB I: kiütéssel nyert a Haladás és az Újpest is

2022-09-26 19:38:28

A férfi futsal NB I 5. fordulójában a Haladás 8–1-re nyert a Nyíregyháza ellen, a Veszprém 5–2-es diadalt aratott az ELTE-BEAC ellen. Az Újpest sem kegyelmezett a Magyar Futsal Akadémiának, 7–2 lett a vége.

Újpest futsal NB I Veszprém Nyíregyháza Magyar Futball Akadémia Haladás

Futsal NB I: győzött az MVFC, döntetlent játszott a Rubeola

2022-09-05 22:29:51

A futsal NB I 3. fordulójában az MVFC Berettyóújfalu Nyíregyházán aratott 5–2-es győzelmet, a nap második meccsén pedig hiába vezetett az ELTE-BEAC és a Rubeola FC is felváltva, 3–3-as döntetlen lett a vége.

Futsal NB I Futsal

Futsal: Cassemiro a Haladásban folytatja – hivatalos

2022-07-25 19:03:18

Arnon Santos Cassemiróval lett teljes a bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes Haladás VSE NB I-es futsalcsapatának kerete. A 25 éves brazil az olasz első osztályból igazolt Szombathelyre – olvasható a klub honlapján.

futsal NB I Szombathely Haladás VSE

Futsal: ez a tizenkét csapat indul az NB I-ben

2022-07-18 18:46:13

Tizenkét csapattal indul az idény augusztus közepén a férfi futsal NB I-ben.

futsal NB I futsal

Futsal NB I: Dróth Zoltán nem számított ennyire nehéz mérkőzésekre a döntőben

2022-06-08 11:56:02

Dróth Zoltán szerint csapatának, a Haladásnak új terhet jelentett a férfi futsal NB I idei döntőjében, hogy a tavalyival ellentétben már a szombathelyiek számítottak a párharc esélyeseinek – írja az MTI.

futsal NB I futsal Haladás VSE Dróth Zoltán

Futsal: ismét nyert a Haladás, ezzel megvédte bajnoki címét

2022-06-03 16:26:36

A Haladás VSE megvédte címét a férfi futsal NB I-ben, mivel a döntő harmadik mérkőzésén, péntek délután 3–1-re legyőzte a vendég Berettyóújfalut, így összesítésben 3:0-ra jobbnak bizonyult riválisánál.

futsal NB I Haladás Berettyóújfalu

Futsal NB I: egy győzelemre a címvédéstől a Haladás

2022-05-30 18:47:48

A címvédő Haladás 3–2-re nyert Berettyóújfaluban a futsal NB I döntőjének második mérkőzésén, így összesítésben 2–0-ra vezet az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.

futsal NB I futsal Haladás futsal Haladás VSE

Futsal NB I: a Haladásé a döntő első mérkőzése

2022-05-26 22:12:15

Hazai pályán 3–1-re győzte le a futsal NB I döntőjének első mérkőzésén az MVFC-Berettyóújfalut a Haladás VSE.

Haladás VSE Futsal NB I

Futsal NB I: hiába a pompás gól, kikapott a Veszprém

2022-05-17 22:24:33

Rutai Balázs nagy gólt lőtt szabadrúgásból, de a Veszprém így is kikapott 2–1-re idegenben a Berettyóújfalutól a futsal NB I felsőházi rájátszásának keddi mérkőzésén.

videó futsal NB I futsal Veszprém futsal Rutai Balázs Berettyóújfalu

Futsal NB I: ismét kikapott a listavezető Haladás

2022-01-16 18:56:48

A listavezető Haladás hazai pályán 3–1-re kikapott a Kecskeméttől a futsal NB I vasárnapi játéknapján.

futsal NB I futsal Kecskemét Haladás

Futsal NB I: hatgólos meccsen ikszelt az Újpest a Kecskeméttel

2021-12-11 23:33:58

Az Újpest 3–3-as döntetlent játszott hazai pályán a Kecskeméttel a futsal NB I 15. fordulójának szombati záró mérkőzésén.