Találatok a evezés címkére

Találatok száma: 519

Evezős vb: Pétervári-Molnár férfi egypárban megnyerte a C-döntőt

2022-09-25 12:30:06

Pétervári-Molnár Bendegúz férfi egypárban vasárnap megnyerte a C-döntőt az evezősök racicei világbajnokságán, ahol így a 13. helyen végzett.

Ács Kristóf evezős vb evezés Pétervári-Molnár Bendegúz Pető Zsolt Bácskai Máté

Evezős-vb: a 18. helyen végzett a Simon, Juhász kettes

2022-09-24 12:41:53

A 18. helyen zárta a Simon Béla, Juhász Adrián egység a férfi kettesek versenyét az evezősök racicei világbajnokságán.

evezés

Evezős-vb: ezüstérmes a Szabó Bence, Furkó Kálmán könnyűsúlyú kettes

2022-09-23 15:18:33

A Szabó Bence, Furkó Kálmán könnyűsúlyú kettes ezüstérmet nyert pénteken az evezősök racicei világbajnokságán – írta az MTI.

evezős-vb evezés Szabó Bence Furkó Kálmán

Evezős vb: három magyar egység jutott a C-döntőbe

2022-09-22 16:56:25

A magyar egységek közül Pétervári-Molnár Bendegúz egypárban, valamint a férfi kettes és a kétpár is C-döntőbe jutott az evezősök racicei világbajnokságán.

evezős-vb evezés Pétervári-Molnár Bendegúz

Evezés: október első hétvégéjén jön a Dunai Regatta

2022-09-22 12:52:19

2018 után ismét birtokba veszik a Duna Parlament és Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem közötti szakaszát a magyar felsőoktatási intézmények legkiválóbb evezős és sárkányhajós csapatai, míg a Műegyetem rakpartra kiérkező szurkolók számára a hazánkban népszerű nyári fesztiválok hangulatát kívánják megidézni a szervezők. A kétnapos esemény idén sem pusztán a sportszeretők és az egyetemi hallgatók megszólítására fókuszál, számos gyermekprogrammal, illetve környezettudatos aktivitással várja a családokat is.

evezés Dunai Regatta

Evezés: egyik egységünk sem jutott 12 közé szerdán a vb-n

2022-09-21 14:30:23

A szerdai programban érintett négy magyar egység közül egyiknek sem sikerült a legjobb tizenkettő közé kerülni az evezősök racicei világbajnokságán – tudósít a Magyar Távirati Iroda.

Evezős vb: Pető Zsolt a reményfutamban folytathatja

2022-09-20 10:41:39

Pető Zsolt a PR1 egypár versenyszám előfutamában az 5. helyen végzett kedden, így a reményfutamban folytathatja majd szereplését az evezősök racicei világbajnokságán.

evezős vb evezés Pető Zsolt

Evezős-vb: Galambos és Tamás futamgyőztesként középdöntős

2022-09-19 17:57:26

Galambos Péter és Tamás Bence futamgyőztesként jutott középdöntőbe férfi könnyűsúlyú kétpár versenyszámban az evezősök racicei világbajnokságának második versenynapján – írta az MTI.

evezős-vb evezés

Evezős-vb: negyedik idővel A-döntős a férfi könnyűsúlyú kettes

2022-09-19 13:06:21

Szabó Bence és Furkó Kálmán a negyedik idővel jutott A-döntőbe a férfi könnyűsúlyú ketteseknél az evezősök racicei világbajnokságának második versenynapján – írja a Magyar Távirati Iroda.

evezős vb evezés Szabó Bence Furkó Kálmán

Evezős vb: Pétervári-Molnár és a férfi kétpár középdöntőbe jutott

2022-09-18 14:16:24

A magyar egységek közül egypárban Pétervári-Molnár Bendegúz, valamint a férfi kétpár is középdöntőbe jutott az evezősök racicei világbajnokságának első versenynapján.

evezős vb evezés Pétervári-Molnár Bendegúz

Evezés: kapitánya nélkül utazott a racicei vb-re a magyar válogatott

2022-09-18 11:52:24

Vasárnap kezdődött az evezős-világbajnokság a csehországi Racicében, ahol hat magyar egység száll harcba az érmekért, a szövetségi kapitány azonban betegség miatt nem tartott a csapattal.

evezés Szabó Bence

„Nem úri mulatság, bitang kemény meló” – 75 éves az olimpiai ezüstérmes evezős

2022-09-11 09:24:49

Nem vagyunk evezősnemzet. Mégis, az 1968-as mexikóvárosi olimpián a Melis Zoltán, Sarlós György, Csermely József, Melis Antal összetételű kormányos nélküli négyes megmutatta, még az olimpiai dobogó sem elérhetetlen, a kvartett ezüstérmet szerzett. A vezérevezős Melis Zoltán ma, szeptember 11-én tölti be 75. életévét.

evezés Melis Zoltán Képes Sport 1968-as olimpia

Evezés: tucatnyi magyar indulhat a világbajnokságon

2022-09-05 13:49:04

Hét egységben tizenkét magyar evezős vesz részt a racicei világbajnokságon, melyet szeptember 17. és 25. között rendeznek meg – számolt be róla az MTI.

Evezős ob: a Csepel és a Danubius nyerte a nyolcast

2022-08-21 17:32:05

A férfiaknál a Csepel, a nőknél a Danubius nyolcasa győzött az evezősök idei, 123. országos bajnokságán, a péntektől vasárnapig rendezett szegedi esemény harmadik versenynapján – jelentette az MTI.

evezős ob evezés

Evezős ob: Galambos Péter győzött könnyűsúlyú egypárban

2022-08-20 20:07:14

A favorit Galambos Péter magabiztosan győzött könnyűsúlyú egypárban az evezősök idei, 123. országos bajnokságán, a péntektől vasárnapig tartó szegedi esemény második versenynapján.

evezős ob evezés Galambos Péter

Evezős ob: Pétervári-Molnár és Bertus nyert egypárban

2022-08-19 19:05:27

A férfiaknál Pétervári-Molnár Bendegúz, a nőknél Bertus Kitti győzött egypárban az evezősök idei, immár 123. országos bajnokságán, a péntektől vasárnapig tartó szegedi esemény első versenynapján.

evezős ob evezés Pétervári-Molnár Bendegúz Bertus Kitti

Multisport Eb, evezés: a magyar könnyűsúlyú kettes megvédte Európa-bajnoki címét

2022-08-14 12:45:42

Nem tört meg az esélyesség terhe alatt a Szabó Bence, Furkó Kálmán kettes a müncheni multisport Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében. Bár a rajtot Szlovénia egysége kezdte jobban, a mieink hamar felzárkóztak, átvették a vezetést, majd egyre jobban elhúztak üldözőiktől, így több mint nyolc másodperccel a harmadik résztvevő török páros előtt értek célba, míg a szlovének elfáradtak, és utolsók lettek – így a dobogóra sem állhattak fel, s érmet sem kaptak.

multisport Eb evezés Szabó Bence München Furkó Kálmán

Multisport Eb, evezés: Pétervári-Molnár és a férfi kétpár is B-döntős

2022-08-13 11:55:20

Pétervári-Molnár Bendegúz és a Bácskai Máté, Szabó Márton férfi kétpár is B-döntőbe került a müncheni multisport Európa-bajnokság evezősversenyén.

multisport Eb evezés Pétervári-Molnár Bendegúz

Multisport Eb, evezés: a legjobb pályára került a címvédő magyar páros a döntőben

2022-08-12 11:58:19

A legtöbb egységünk B-döntőbe kvalifikálta magát a müncheni Európa-bajnokságon, míg Szabó Bence és Furkó Kálmán egy „titkos” futamon biztosította be a legkedvezőbb pályát a vasárnapi döntőre. Simon Béla és Juhász Adrián ötödik lett, így a legtöbb egységünkhöz hasonlóan ők is a B-döntőre készülhetnek.

multisport Eb evezős Eb evezés Simon Béla Juhász Adrián

Multisport Eb, evezés: a Simon, Juhász kettes középdöntős

2022-08-11 16:48:53

A magyar férfi kormányos nélküli kettes középdöntőbe jutott, míg a női kétpár számára a csütörtöki reményfutam jelentette a végállomást a müncheni multisport Európa-bajnokság evezősversenyén.