Találatok a Erste Liga címkére

Találatok száma: 550

Erste Liga: 10 gólt ütött az Újpest; fontos Vasas-győzelem

2021-01-23 18:49:40

A rájátszásba jutás szempontjából fontos győzelmet aratott a Vasas a jégkorong Erste Ligában, melynek szombati játéknapján a fővárosiak a sereghajtó Dunaújváros otthonából hozták el a három pontot. Bödök Bence négy góllal és egy gólpasszal vette ki részét a 7–2-es sikerből. A remekül hajrázó Újpest – amely két harmad után 5–4-es hátrányban volt – 10–5-re legyőzte a rájátszásért harcoló Titánokat Győrben. Bodó Christopher három góllal és három gólpasszal zárt – olvasható az MTI beszámolójában.

Újpest jégkorong Vasas HC Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DEAC jégkorong

Erste Liga: nyert az FTC, a MAC és a Csíkszereda

2021-01-21 17:36:58

Az éllovas FTC-Telekom 5–3-ra legyőzte a Vasast a jégkorong Erste Liga alapszakaszának csütörtöki játéknapján. A MAC hazai jégen, hosszabbításban legyűrte a Gyergyót (5–4), a Csíkszereda nagy különbséggel, 7–2-re nyert az Újpest vendégeként, és ugyancsak idegenben győzött a Brassó.

jégkorong Vasas jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: az FTC és a Brassó simán, a DAB szétlövéssel nyert

2021-01-19 20:37:27

A Ferencváros a Csíkszeredát, a Brassó a Titánokat győzte le a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján. A Dunaújváros szétlövéssel múlta felül a Gyergyói HK-t.

Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda

Erste Liga: a MAC négy góllal legyőzte a Vasast

2021-01-18 20:04:57

A MAC Újbuda 6–2-re legyőzte a Vasast a jégkorong Erste Liga hétfő esti mérkőzésén. A Brassó Győrben felülmúlta a Titánokat.

Vasas jégkorong MAC Újbuda Erste Liga

Erste Liga: az utolsó percben győzött a Gyergyó Debrecenben

2021-01-17 22:02:40

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság vasárnapi egyetlen mérkőzésén a Gyergyói HK 1–0-ra nyert a DEAC vendégeként, a győztes gólt Szigeti Ákos 55 másodperccel a rendes játékidő vége előtt szerezte meg.

Gyergyói HK Erste Liga DEAC

Erste Liga: az FTC nyolcat vágott a Brassónak

2021-01-16 15:54:56

A jégkorong Erste Liga alapszakaszában a Sport Club Csíkszereda 5–2-re nyert a MAC HKB Újbuda otthonában, az FTC pedig 8–3-ra győzött a Corona Brasov ellen.

MAC Újbuda HSC Csíkszereda Erste Liga

Erste Liga: legyőzte a Gyergyót, tovább tart az UTE jó sorozata

2021-01-14 18:37:27

Az UTE hazai pályán 4–1-re legyőzte a Gyergyót a magyar bázisú jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. A lila-fehérek a legutóbbi tíz bajnokijukon nem kaptak ki rendes játékidőben, s szétlövéssel is csak egyszer. A Vasas vereséget szenvedett a Corona Brasovtól, az utolsó harmadban öt gólt is kapva.

Újpesti TE jégkorong Vasas HC Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: csíkszeredai KO-siker Dunaújvárosban

2021-01-13 20:25:00

A Csíkszereda kiütéses, 9–1-es győzelmet aratott a sereghajtó Dunaújváros otthonában a jégkorong Erste Liga szerdai játéknapján.

Erste Liga Dunaújváros Csíkszereda

Erste Liga: Terbócs döntött, a MAC legyőzte a Brassót

2021-01-12 20:14:17

A MAC Újbuda 4–3-ra legyőzte a Brassót a jégkorong Erste Liga alapszakaszának keddi játéknapján. A Corona a 17. mérkőzésén kapott ki először a rendes játékidőben.

Terbócs István MAC Újbuda Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: erdélyi csapatok sikerei Budapesten

2021-01-11 21:49:54

A Brassó a MAC HKB Újbuda, a társbajnok Csíkszereda pedig a Vasas otthonában nyert a jégkorong Erste Liga hétfői játéknapján.

jégkorong Erste Liga

Erste Liga: megszakadt az Újpest sikersorozata; az FTC nyolcat ütött

2021-01-10 17:28:30

Megszakadt az Újpest nyolc győzelemből álló sorozata, miután a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján szétlövésben kikapott Debrecenben. A Ferencváros ezzel szemben nyolc gólt szerzett a sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikák ellen, és az élre ugrott.

Újpest jégkorong jégkorong Erste Liga DEAC jégkorong

Erste Liga: műhibára hivatkozva jóváhagyták az FTC óvását

2021-01-09 18:53:04

A Magyar Jégkorongszövetség versenyirodája helyt adott a Ferencváros óvásának, így újra kell játszani a december 30-án rendezett Opten Vasas HC-FTC-Telekom Erste Liga-mérkőzést, mert a végeredményt befolyásoló játékvezetői műhiba történt az utolsó előtti percben – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

magyar jégkorong jégkorong Vasas FTC Erste Liga

Erste Liga: a Gyergyó három góllal legyőzte a Vasast

2021-01-09 16:13:58

Gól nélküli első harmad után a Gyergyó 3–0-ra győzött a Vasas vendégeként a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján.

Vasas jégkorong Gyergyói HK Erste Liga

Erste Liga: bravúros újpesti fordítás és győzelem

2021-01-08 20:34:28

Az Újpest az 56. percben egyenlített, majd hosszabbítás után 3–2-re legyőzte a vendég Brassót a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

Újpest jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Jégkorong: cseh játékossal erősített a DEAC

2021-01-08 17:47:01

Cseh játékossal erősítette meg keretét a jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC, Pavel Písarík Németországból érkezik Debrecenbe.

jégkorong átigazolás Pavel Pisarík Erste Liga DEAC jégkorong

Erste Liga: nyert, és élre állt az FTC; kikapott a Brassó

2021-01-07 19:52:16

A jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján az FTC-Telekom hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Gyegyói HK-t, így a tabella élére ugrott.

Gyergyói HK FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Corona Brasov

Erste Liga: a hajrában fordított az FTC; hatot lőtt a DEAC

2021-01-05 20:55:49

A az FTC nagy nehézségek árán 4–3-ra legyőzte a sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján. A másik mérkőzésen a listavezető DEAC 6–2-re nyert a Vasas vendégeként.

jégkorong Ferencváros jégkorong FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: győzelmet ért a remek ferencvárosi hajrá

2021-01-03 18:41:30

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján az FTC hazai pályán remek hajrájának köszönhetően 6–4-re legyőzte a MAC HKB Újbudát. A Gyergyó hosszabbítás után győzte le a Csíkszeredát, míg az UTE a Vasas, a DEAC pedig a Dunaújvárosi Acélbikák elleni meccset rendezte le a harmadik harmadban.

Vasas jégkorong UTE SC Csíkszereda MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom

Erste Liga: az UTE 12 gólos meccsen verte meg a listavezetőt

2021-01-01 19:26:07

Az UTE hazai jégen 7–5-re verte a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján, míg a másik mérkőzésen a sereghajtó Dunaújváros háromgólos hátrányt ledolgozva, hosszabbítást követően 4–3-ra nyert a Titánok vendégeként.

UTE Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DEAC

Erste Liga: az Újpest után a Vasas is legyőzte a Ferencvárost

2020-12-30 20:20:04

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) idei utolsó játéknapján a Vasas nagy bravúrt végrehajtva legyőzte a sorozatban másodszor is vereséget szenvedő Ferencvárost, az Újpest a zöld-fehérek legyőzése után a sereghajtó Dunaújváros otthonában is diadalmaskodni tudott, míg a Csíkszereda a nap leggólgazdagabb meccsén nyert erdélyi rangadót a Gyergyó ellen.