Erste Liga: az FTC simán nyert a Dunaújváros ellen

Az FTC-Telekom 4–1-re legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján.

jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: gólfesztivál és hazai győzelem Újpesten

2020-11-25 20:46:33

Az Újpest 8–6-ra legyőzte a vendég Vasast a jégkorong Erste Liga szerdai mérkőzésén.

Újpest jégkorong Erste Liga

Erste Liga: a Csíkszereda újabb mérkőzéseit halasztják el

2020-11-25 17:42:45

A Sport Club Csíkszereda jégkorongcsapatában igazoltan pozitív koronavírusos esetek és az annak következtében hozott járványügyi intézkedések nyomán az együttes a most következő hétvégén sem tud még a szükséges 13+1 fővel kiállni, ez számos változást eredményez az Erste Liga menetrendjében.

koronavírus Erste Liga Csíkszereda

Erste Liga: nagy pofonba szaladt bele a Titánok

2020-11-24 16:05:30

A Titánok jégkorongcsapata 5–1-re kikapott a romániai Corona Brasovtól az Erste Liga keddi játéknapján.

jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: nyolcat kapott Brassóban a Dunaújváros

2020-11-23 20:45:52

Egy nappal azt követően, hogy a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) a Dunaújvárosi Acélbikák a Gyergyó otthonában 4–1-re kikapott, hétfőn Brassóba látogatott, ahol még nagyobb pofonba szaladt bele. A játéknap másik meccsén a Titánok szétlövés után győzött a Gyergyó ellen.

Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Brassó

Erste Liga: tízgólos meccsen győzött a listavezető az Újpest ellen

2020-11-22 17:55:39

A listavezető MAC HKB Újbuda 6–4-re legyőzte a vendég UTE-t a jégkorong Erste Liga első vasárnapi mérkőzésén. A Vasas meglepetésre győzött a DEAC otthonában, a Gyergyó meg lenyomta odahaza az Acélbikákat.

Újpest jégkorong MAC Újbuda Erste Liga Brance Orban

Erste Liga: hosszabbítás után kapott ki az FTC-Telekom

2020-11-21 18:41:15

Az FTC-Telekom hosszabbítás után 1–0-ra kikapott a romániai Corona Brasovtól a jégkorong Erste Liga szombati játéknapján.

jégkorong FTC-Telekom Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: szétlövés után nyert az FTC Gyergyóban

2020-11-20 17:56:41

A címvédő FTC-Telekom szétlövés után nyert a Gyergyói HK otthonában a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

jégkorong Gyergyói HK FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: az Újpest ötöt lőtt a DEAC-nak

2020-11-17 20:11:52

Az Újpest 5–2-re nyert a DEAC ellen a jégkorong Erste Liga keddi mérkőzésén.

Újpest jégkorong jégkorong Erste Liga DEAC

Jégkorong Erste Liga: utolérte a vírus a Csíkszeredát

2020-11-17 16:00:41

A jégkorong Erste Ligában szereplő SC Csíkszeredát is utolérte a koronavírus-járvány.

Erste Liga: szétlövéssel nyert a MAC Újbuda

2020-11-15 21:42:30

A MAC Újbuda szétlövéssel legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga vasárnapi mérkőzésén.

jégkorong MAC Újbuda Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: az FTC kilencgólos meccsen győzte le az Újpestet

2020-11-15 16:48:26

A címvédő FTC-Telekom 5–4-re legyőzte az ősi rivális Újpestet a jégkorong Erste Liga első vasárnapi mérkőzésén – írja az MTI.

Újpest jégkorong jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: fordított a DEAC a Titánok otthonában

2020-11-13 20:50:54

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki mérkőzésén hátrányból felállva nyert a DEAC a Titánok ellen.

Fehérvári Titánok Erste Liga DEAC

Erste Liga: 3–0 után 3–4, majd hosszabbítás után Fradi-siker

2020-11-10 20:59:57

A Ferencváros 3–0-ra vezetett a jégkorong Erste Liga alapszakaszának keddi játéknapján a Titánok ellen, majd miután a Fehérvár második csapata megfordította a találkozót, Somogyi Balázs másfél perccel a vége előtt egyenlített. A hosszabbítás aztán Antonio Sarcia találatával a fővárosiak győzelmét hozta. A Debrecen idénybeli első idegenbeli sikerét aratta Dunaújvárosban.

Fehérvári Titánok FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Debrecen jégkorong

Jégkorong: nem lesz középszakasz az Erste Ligában

2020-11-09 16:31:01

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság, az Erste Liga eredetileg az alapszakasz vége után február végén a középszakasz küzdelmeivel folytatódott volna, ám a koronavírus-járvány miatt nem tartható az eredeti menetrend, ezért a szervezők úgy döntöttek, ebben a bajnoki idényben nem lesz középszakasz – számolt be róla a jegkorongblog.hu.

középszakasz jégkorong Erste Liga

Erste Liga: az UTE legyőzte az éllovast; az FTC 4–0 után került bajba

2020-10-30 19:36:40

Az UTE hazai pályán 2–1-re legyőzte a listavezető MAC HKB Újbudát az Erste Liga pénteki játéknapján. A társbajnok FTC négygólos előnyről vesztett kis híján pontokat a Dunaújvárossal szemben.

magyar jégkorong UTE MAC HKB Újbuda Erste Liga

Erste Liga: a MAC és a Ferencváros is idegenben nyert

2020-10-24 19:44:39

A MAC Újbuda Nagy Krisztián harmadik harmadban szerzett góljával 5–4-re legyőzte a Dunaújvárost idegenben a jégkorong Erste Ligában. A Ferencváros is idegenben nyert, Győrben múlta felül a Titánokat 5–3-ra.

MAC Újbuda Ferencváros jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: a MAC simán győzött a DEAC otthonában

2020-10-18 21:35:06

Rangadónak indult, meglepően sima lett: az Erste Liga éllovas pozíciójáért vasárnap este Debrecenben jégre lépő DEAC és MAC küzdelméből magabiztosan (5–1) kerültek ki győztesen a vendég újbudaiak.

Újpest jégkorong MAC Újbuda Fehérvári Titánok Erste Liga DEAC

Jégkorong: rosszul kezdték az idényt, leváltotta edzőjét a Gyergyó

2020-10-17 16:12:45

Vezetőedzőt váltott a jégkorong Erste Ligában szereplő Gyergyói Hoki Klub: az eddigi tréner, Malcolm Cameron helyett a korábbi másodedző, Szilassy Zoltán vette át a csapat irányítását.

Szilassy Zoltán Malcolm Cameron Gyergyói HK Erste Liga

Erste Liga: szétlövés Győrben, fordítás után nyertek a Titánok

2020-10-15 19:46:35

A Titánok szétlövést követően 4–3-ra legyőzte a Gyergyót a jégkorong Erste Liga csütörtök esti győri mérkőzésén.