Találatok a Erste Liga címkére

Találatok száma: 581

Erste Liga: Vasas-győzelemmel zárult az alapszakasz

2021-02-26 17:16:30

A Vasas 5–2-re legyőzte a Titánok csapatát a jégkorong Erste Liga alapszakaszának utolsó játéknapján, amivel befejeződtek a 36 körös küzdelmek.

jégkorong Vasas jégkorong Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: minden kérdés eldőlt, a MAC kikapott, de az 5. helyen zárt

2021-02-25 19:11:49

A hazai bázisú jégkorongbajnokság (Erste Liga) alapszakaszának utolsó előtti játéknapján az utolsó kérdőjel is kiegyenesedett: miután az Újpest nem tudott rendes játékidőben nyerni a MAC ellen, eldőlt, hogy az újbudaiak végeznek az alapszakasz ötödik helyén, még úgy is, hogy hosszabbításos vereséget szenvedtek. A lila-fehérek sikerük ellenére nem tudtak előzni, a hatodik helyen várják a hétfői ellenfélválasztást.

Újpest jégkorong MAC Újbuda Erste Liga

Erste Liga: győzött a Vasas, ezzel bejutott a rájátszásba

2021-02-24 20:56:37

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) szerdai játéknapján kialakult a rájátszás mezőnye, miután a Vasas 5–2-re győzött a Titánok ellen Győrben, s ezzel biztosította 8. helyét a tabellán. Az angyalföldiek előnye immár behozhatatlan – éppen a Titánokkal szemben.

jégkorong Vasas jégkorong Erste Liga

Erste Liga: a Brassó nyerte meg az alapszakaszt

2021-02-23 19:14:32

A Brassó nyerte meg a jégkorong Erste Liga alapszakaszát, mivel kedden 7–3-ra legyőzte vendégét, a Gyergyói HK-t.

jégkorong Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: gólzáporos meccsen múlta felül az Újpest a Vasast

2021-02-22 20:49:51

A célegyenesre fordulva körvonalazódnak már az Erste Liga-csapatok alapszakasz-helyezései – de a végeredmény szempontjából még vár ránk egy-két kulcsfontosságú csata, miután az Újpest 7–3-ra legyőzte a Vasast.

Újpest jégkorong Vasas jégkorong Erste Liga

Erste Liga: legyőzte a Brassót, s az élről várja az alapszakasz végét az FTC

2021-02-21 19:44:00

Véget ért az alapszakasz a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) szereplő FTC-Telekom számára, miután vasárnap este lejátszotta utolsó meccsét is: 5–2-re győzött a listavezető Brassó otthonában, amivel megelőzte az erdélyieket. Ugyanakkor a Coronának még van három meccse – mindháromszor a Gyergyó ellen –, s ha ezeken legalább két pontot szerez, megnyeri az alapszakaszt.

jégkorong FTC-Telekom Erste Liga Corona Brasov

Erste liga: az FTC második helynél hátrébb nem zárhatja az alapszakaszt

2021-02-20 18:13:53

A Ferencváros 4–0-ra győzött a Gyergyói HK otthonában a jégkorong Erste Liga szombati első mérkőzésén – számolt be a Magyar Távirati Iroda. A Vasas ezt követően 7–2-re verte meg a Titánokat – ezzel óriási lépést tett a playoff felé.

jégkorong Vasas HC Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste liga

Erste Liga: az UTE tízet lőve átgázolt a MAC-on

2021-02-19 19:03:19

Bár a találkozónak igazán tétje már nem volt, az Újpest az elmúlt hetek hullámvölgye után nagyot játszott a MAC ellen az Erste Liga alapszakaszának péntek esti mérkőzésén. A lila-fehérek tíz gólig meg sem álltak a fővárosi rivális ellenében.

jégkorong UTE MAC Újbuda Erste Liga

Erste Liga: az első harmadban lerendezte a Szeredát a Fradi

2021-02-18 19:46:46

Azok után, hogy a Ferencváros szerdai csíkszeredai vendégjátékán már a második harmad közepére eldőlt minden lényegi kérdés, a zöld-fehérek 24 óra alatt nemes bosszút álltak a 6–4-es vereségért: az első 20 perc után 5–0-s vendégvezetést mutatott az eredményjelző a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) egyetlen csütörtöki mérkőzésén, melynek végeredménye 1–5 lett.

Ferencváros FTC jégkorong Erste Liga Csíkszereda

Erste Liga: Csíkszereda-siker a társbajnokok csatájában

2021-02-17 20:08:53

Az SC Csíkszereda 6–4-re legyőzte a vendég Ferencvárost a társbajnokok szerdai csatájában a jégkorong Erste Ligában.

FTC jégkorong Erste Liga Csíkszereda

Erste Liga: a MAC szűken, a DEAC simán nyert

2021-02-16 21:17:51

A jégkorong Erste Liga keddi játéknapján a MAC HKB Újbuda 3–2-re legyőzte a Titánokat Győrben, míg a DEAC hazai pályán nyert 6–2-re a Vasas ellen.

jégkorong Vasas jégkorong MAC Újbuda MAC Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: a DAB ellenfelei kapták az elmaradt meccsek pontjait

2021-02-16 19:39:36

A Dunaújváros ellenfelei kapták meg azon mérkőzések pontjait 5–0-s gólkülönbséggel, amelyeket az Acélbikák koronavírus-fertőzések miatt nem tudja lejátszani a héten a jégkorong Erste Ligában – döntött kedden a magyar szövetség versenyirodája az MTI beszámolója szerint.

jégkorong SC Csíkszereda Gyergyói HK Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DAB

Erste Liga: pozitív tesztek, elmarad a Dunaújváros erdélyi túrája

2021-02-15 17:34:32

A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata igazolt koronavírus-fertőzöttek, valamint -tüneteket produkáló játékosok miatt nem tud a szükséges 13+1 fővel kiállni, így nem utazik el a héten az erdélyi túrájára.

jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: a Brassó egy góllal legyőzte a Csíkszeredát

2021-02-14 19:51:50

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján a listavezető Corona Brasov Wolves (Brassó) 4–3-ra legyőzte a harmadik helyen álló SC Csíkszereda.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov Brassó

Erste Liga: egy tucat gól és brassói siker az erdélyi csapatok összecsapásán

2021-02-13 21:15:12

A Csíkszereda egy tucat gólt hozó összecsapáson kapott ki szombaton Brassóban a jégkorong Erste Ligában.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: győzött Csíkszeredában a Brassó

2021-02-10 18:13:49

A vendég Brassó 7–3-ra győzött az SC Csíkszereda otthonában a jégkorong Erste Liga szerdai mérkőzésén.

HSC Csíkszereda Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: hatalmas csatában győzött a Csíkszereda

2021-02-09 19:42:25

Bár a vendég Brassó kétszer is képes volt minimálisra faragni kétgólos hátrányát, sőt az 59. percben emberelőnyből egyenlített is, a ráadás első percében ütött Judd Blackwater-góllal a Csíkszereda nyerte meg 4–3-ra a jégkorong Erste Liga egyetlen keddi mérkőzését. A koronavírus-járvány miatt némi meccshátrányban lévő két csapat a következő öt napban további három alkalommal megmérkőzik egymással.

Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: egymás után hatodszor nyert a Csíkszereda

2021-02-07 19:33:11

A jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján nem született meglepetés, az előzetesen esélyesebbnek tartott csapatok nyertek. A tavalyi társbajnok, most a harmadik helyet elfoglaló SC Csíkszereda sorozatban hatodszor is győzött – az Újpestet így mind a négy alapszakaszbeli meccsén legyőzte –, a második helyen álló Corona Brasov a Titánokat verte meg Brassóban, míg a DEAC simán nyert a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként.

jégkorong Erste Liga

Erste Liga: négygólos MAC-siker hazai pályán a Fradi ellen

2021-02-06 18:27:48

A jégkorong Erste Liga szombati játéknapján a MAC Újbuda 5–1-re legyőzte otthon a Ferencvárost, a Gyergyó 3–2-re nyert a Titánok ellen, míg az Újpest 4–2-re kikapott a Csíkszereda vendégeként.

Újpest jégkorong MAC Újbuda Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: a csütörtöki nyerőszám a hetes – háromszor is

2021-02-04 21:09:52

Kinyílt a gólcsap a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) mindhárom csütörtöki mérkőzésén, a győztes csapatok egyaránt hetet ütve gyűjtötték be a három pontot. A Csíkszereda a Titánokat, a Dunaújvárosi Acélbikák a Vasast verte egyaránt 7–3-ra, a Brassó pedig az Újpestet fogadva, a nap gólokban legszegényebb meccsén győzött 7–1-re.