Találatok a Erling Haaland címkére

Találatok száma: 299

Aranycipő: nem Haaland áll a lista élen, honfitársa előzi meg

2022-12-02 12:57:35

Az Európa vezető sportlapjait – köztük a Nemzeti Sportot – tömörítő European Sports Media (ESM) közzétette a 2022–2023-as idény Aranycipő-versenyének állását, amelynek élén a Bodö/Glimt 32 éves norvég támadója, Amahl Pellegrino áll – honfitársa, a Manchester Cityben brillírozó Erling Haaland másfél ponttal lemaradva a második pozícióban tanyázik.

Robert Lewandowski Erling Haaland Aranycipő Amahl Pellegrino

Vb 2022: „Örülök, hogy már nem csak CR-ről és Messiről szól a futball”

2022-11-13 22:30:44

A foci-vb-t felvezető videósorozatunk utolsó részében megszólalóinkat arra kértük, hogy foglaljanak állást Cristiano Ronaldo vagy Lionel Messi mellett. Volt, aki határozottan kimondta, kinek szurkolt, más már azt értékeli, hogy még láthatja ezeket a világklasszis labdarúgókat a pályán, s olyan is akad, aki kifejezetten örül annak, hogy manapság már nem csak őróluk szól a futball.

vb 2022 superfeed labdarúgó világbajnokság foci vb 2022 foci vb Lionel Messi

PL: hetedosztályú klub venné kölcsön Haalandot a vb idejére

2022-11-14 19:25:11

Szokatlan ajánlattal rukkolt elő az angol hetedosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Ashton United: a klub hivatalos közleményben tudatta, hogy a világbajnokság ideje alatt szívesen lehetőséget biztosítana a Manchester City egyik legnagyobb sztárjának, Erling Haalandnak, hogy a katari tornára nem utazó csatár formában maradhasson.

Manchester City Erling Haaland Ashton United

Felkészülés: együtt rohamozhat Haalanddal az FTC támadója

2022-11-09 14:01:20

Kihirdette keretét Stale Solbakken, a norvég labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a november 17-i, Írország elleni dublini, majd a november 20-i, Finnország elleni oslói felkészülési mérkőzésre. A skandinávok keretében az angol Manchester City sztárja, Erling Haaland mellett ott van a Ferencváros támadója, Kristoffer Zachariassen is.

norvég válogatott Martin Ödegaard Kristoffer Zachariassen Erling Haaland felkészülés

PL: nem jó hír a Citynek, sztárja nélkül viv rangadót a Ligakupában

2022-11-09 09:36:47

Még nem épült fel teljesen lábfejsérüléséből Erling Haaland, az angol Manchester City sztárfutballistája, ezért könnyen lehet, hogy a világbajnoki szünet előtt már nem lép pályára – írja az MTI.

angol foci Pep Guardiola Premier League Manchester City Erling Haaland

Labdarúgás: már nem Mbappé a világ legértékesebb futballistája

2022-11-08 16:27:16

A mértékadó Transfermarkt számításai alapján letaszították Kylian Mbappét, a Paris Saint-Germain klasszisát a trónról, ugyanis az oldal szerint már nem ő a világ legértékesebb futballistája.

Paris Saint-Germain PSG Erling Haaland Transfermarkt Manchester City Kylian Mbappé

PL: Ez volt az egyik legfeszültebb pillanat az életemben – Haaland

2022-11-06 15:34:38

Ahogy azt már korábban megírtuk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 15. fordulójának szombati játéknapján, a Manchester City Erling Haaland utolsó pillanatban szerzett góljával 2–1-re nyert a Fulham ellen. A lefújást követően a City hőse, valamint a két csapat menedzsere nyilatkozott a Sky Sportsnak.

Premier League Manchester City Fulham Erling Haaland

PL: megérte becserélni Haalandot, a 95. percben győztes gólt lőtt

2022-11-05 16:52:48

A Manchester City hosszú időn át emberhátrányban játszott, de Erling Haaland 95. percben értékesített tizenegyesével 2–1-re így is legyőzte vendégét, a Fulhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 15. fordulójának szombati játéknapján. A délutáni program legnagyobb csatáját a Leeds United nyerte meg, 1–3-ról fordítva az AFC Bournemouth ellen. Sokgólos meccset húzott be hajrágóllal a Brighton, míg a Nottingham és a Brentford csatája 2–2-re végződött.

Premier League Manchester City Leeds United Fulham Erling Haaland Brentford

BL: Guardiola három ok miatt cserélte le Haalandot

2022-10-26 09:14:20

Nem véletlenül szürkült bele a mezőnybe Erling Haaland kedden a Dortmund–Manchester City Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen, amelynek szünetében lecserélte őt Josep Guardiola – a norvég kiválóság betegen vállalta a játékot.

Manchester City Josep Guardiola Joao Cancelo Erling Haaland Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

BL, G-csoport: a City büntetőt rontott, továbbjutott a BVB

2022-10-25 22:58:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában csak a felvezetés szól Erling Haalandról, a Dortmund–Manchester City mérkőzés kapcsán, a mérkőzés már nem, a szünetben le is cserélte őt Guardiola. A vendégeknél Rijad Mahrez kihagyott egy büntetőt, a 0–0 pedig azt jelenti, az angol csapat megnyerte a csoportot, a Dortmund a 2. helyen jut tovább.

Manchester City Erling Haaland Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

Hummels megállította Haalandot, Kobel 11-est védett, továbbment a BVB!

2022-10-25 19:45:47

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában csak a felvezetés szól Erling Haalandról, még a Dortmund–Manchester City mérkőzés előtt, a meccs már nem – a szünetben le is cserélte őt Guardiola. A vendégeknél Mahrez kihagyott egy tizenegyest, a 0–0 azt jelenti, az angol csapat megnyerte a csoportot, míg a Dortmund a 2. helyen jut tovább.

PL: csak a szokásos? Haaland duplázott, győzött otthon a City

2022-10-22 16:54:58

A Manchester City 3–1-re legyőzte otthon a Brightont, míg az Everton 3–0-ra nyert a Crystal Palace ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójának szombati játéknapján.

Premier League Manchester City Everton Erling Haaland Crystal Palace Brighton

BL: Bellingham olyat tett, amire korábban csak Mbappé és Haaland volt képes

2022-10-12 09:21:18

Kedden lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportkör 4. fordulójának első fele, amely ezúttal is rengeteg érdekességet tartogatott. A Dortmund sztárja, Jude Bellingham illusztris társasághoz csatlakozott, ráadásul középpályásként, míg Kylian Mbappé nívós klubrekordot döntött meg Párizsban.

Kylian Mbappé Jude Bellingham Erling Haaland Bajnokok Ligája

BL: egykori próbajátékosa döntheti romlásba az FC Köbenhavnt

2022-10-10 22:04:55

Nehéz feladat vár az FC Köbenhavnra: meg kell állítania egykori próbajátékosát, a BL-ben brillírozó Erling Haalandot, no meg a trófea megszerzésére törő Manchester Cityt.

FC Köbenhavn Erling Haaland Bajnokok Ligája

Videó: így debütált a 15 éves Erling Haaland a felnőttek között

2022-10-10 11:36:29

2016. május 12-én, két hónappal 16. születésnapja előtt debütált Erling Haaland a norvég másodosztályban játszó Bryne csapatában. Akkoriban a növekedési periódus még nem zajlott le a támadónál, ami magyarázza vékonyabb és alacsonyabb testalkatát.

Norvégia Manchester City Erling Haaland

BL: Haaland támadás közben adta vissza a játékvezető spray-jét – videó

2022-10-06 13:52:54

Mint arról korábban beszámoltunk, a Manchester City 5–0-val kiütötte az FC Köbenhavn csapatát a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában. Az angolok csatára, Erling Haaland két góllal vett ki a részét a győzelemből és még arra is volt ideje, hogy támadás közben visszaadja a játékvezető leesett jelölőspray-jét.

játékvezető jelölőspray Manchester City FC Köbenhavn Erling Haaland Bajnokok Ligája

BL, G-csoport: Haaland duplázott, a City öt góllal nyert

2022-10-05 21:26:32

A Manchester City a Köbenhavnt 5–0-ra, a Borussia Dortmund a Sevillát 4–1-re győzte le a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a G-csoportban.

Sevilla Manchester City FC Köbenhavn Erling Haaland Borussia Dortmund BL

La Liga: hoppá! Haaland könnyen a Real Madrid játékosa lehet – sajtóhír

2022-10-04 12:52:11

A Premier League-be (is) berobbanó Erling Haalandot két év múlva a vártnál könnyebben szerződtetheti a Real Madrid – hívta fel a figyelmet a Marca.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Real Madrid Manchester City Erling Haaland

PL: Haaland bezsebelte a ritka 10-est – de hol fog megállni?!

2022-10-04 09:25:21

Erling Haaland vasárnapi teljesítménye továbbra is hálás téma a nemzetközi sportsajtóban: a Manchester City norvég labdarúgója három gólt és két gólpasszt jegyzett a Manchester United elleni, 6–3-ra megnyert angol bajnoki mérkőzésen, amivel a L'Équipe francia sportnapilapból kicsikart egy ritka 10-es osztályzatot, a Sky Sports pedig azt vizsgálta, meglesz-e neki a 100 gól ebben az idényben.