NHL: új edzőt neveztek ki Detroitban és Bostonban is

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Detroit Red Wings és Boston Bruins is megtalálta új vezetőedzőjét.

NHL Jim Montgomery Detroit Red Wings Derek Lalonde Boston Bruins

NHL: menesztette vezetőedzőjét a Red Wings

2022-04-30 21:40:00

Távozik posztjáról Jeff Blashill, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Detroit Red Wings vezetőedzője – jelentette az MTI.

NHL Jeff Blashill Detroit Red Wings

NHL: Matthews 60. gólja; Kopitar nem megy a ljubljanai vb-re

2022-04-27 06:37:01

Auston Matthews, a Toronto Maple Leafs csatára megszerezte idénybeli 59. és 60. gólját, amikor csapata 3–0-ra legyőzte a vendég Detroit Red Wings együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

jégkorong amerikai sportok Toronto Maple Leafs NHL Detroit Red Wings Auston Matthews

NHL: hosszabbításban nyert a címvédő Tampa a Detroit ellen

2022-03-26 20:45:52

A címvédő Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 2–1-re győzött a Detroit Red Wings otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings

NHL: három csapat is hatot ütött, a Calgary egyet sem kapott

2022-02-10 08:29:17

Három csapat is hat gólt ütött az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján, közülük a Calgary Flames gólt sem kapott – számolt be róla az MTI.

Vancouver Canucks Philadelphia Flyers New York Islanders NHL Detroit Red Wings Calgary Flames

NHL: Raymond mesterhármast ütött, győzött a Detroit

2021-10-25 08:18:52

A Detroit Red Wings 6–3-ra nyert a Chicago Blackhawks otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának vasárnapi játéknapján. A vendégek október elején érkező 19 éves svéd csatára, Lucas Raymond három góllal járult hozzá a sikerhez – írja tudósításában a Magyar Távirati Iroda.

NHL Lucas Raymond Detroit Red Wings

NHL: Detroitban javított a Lightning, hátrányból nyert a Kings

2021-10-15 07:50:57

Hosszabbításban győzött a Tampa Bay Lightning a Detroit Red Wings ellen 7– 6-ra, míg a Los Angeles Kings nagyon simán, 6– 2-re nyert a Vegas Golden Knights ellen.

jégkorong Vegas Golden Knights Tampa Bay Lightning NHL Montreal Canadiens Los Angeles Kings

NHL: Detroitból is elhozta a pontokat a címvédő Tampa

2021-05-03 08:41:39

A címvédő Tampa Bay Lightning 2–1-re nyert a Detroit Red Wings vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján – tudósít az MTI.

Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings

NHL: ezúttal sem született akciógól a Detroit meccsén

2021-05-02 08:17:12

Nem született akciógól a Detroit Red Wings és a Tampa Bay Lightning mérkőzésén, amelyet végül szétlövésben a hazaiak nyertek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának szombati játéknapján.

jégkorong NHL Detroit Red Wings

NHL: nem született akciógól a Columbus és a Detroit meccsén

2021-04-28 09:03:43

Nem született akciógól a Columbus Blue Jackets és a Detroit Red Wings mérkőzésén, amelyet végül szétlövésben a hazaiak nyertek az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának keddi játéknapján.

Detroit Red Wings Columbus Blue Jackets NHL Tampa Bay Lightning jégkorong

NHL: a Toronto visszavágott az Ottawának a 6–5-ös vereségért

2021-02-18 09:39:52

A ligaelső Toronto Maple Leafs 2–1-re legyőzte a vendég Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján – számolt be róla az MTI.

Calgary Flames Carolina Hurricanes Chicago Blackhawks Detroit Red Wings Edmonton Oilers Florida Panthers

NHL: szétlövés Anaheimben; a címvédő otthon nyert

2021-02-06 08:23:46

Szétlövéssel nyert a San Jose Sharks Anaheimben, míg a címvédő Tampa Bay Lightning néhány napon belül másodszor is legyőzte otthon a Detroit Red Wingset az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.

amerikai sportok Vegas Golden Knights Tampa Bay Lightning San Jose Sharks Philadelphia Flyers Nashville Predators

NHL: simán nyert a címvédő Tampa, dráma Philadelphiában

2021-02-04 07:28:52

A címvédő Tampa Bay Lightning 5–1-re legyőzte a vendég Detroit Red Wings csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján, míg a Boston Bruins hosszabbítás után nyert a Philadelphia Flyers ellen.

Tampa Bay Lightning Philadelphia Flyers NHL-alapszakasz NHL Detroit Red Wings Boston Bruins

NHL: egy hónap után győzött ismét a Red Wings

2019-12-13 07:20:45

Megszakítás nélkül 15. mérkőzésén szerzett pontot Jack Eichel, a Buffalo Sabres csatára az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

NHL Detroit Red Wings

NHL: az edzőváltás óta menetel a Toronto, 8 gólt ütve nyert a Pens

2019-11-28 07:13:15

Edzőváltása óta sorozatban harmadik sikerét aratta a Toronto Maple Leafs az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs Pittsburgh Penguins NHL Detroit Red Wings

NHL: pazar gól Karolinában; nyolc elveszített meccs után győzött a Detroit

2019-10-30 07:38:27

Nyolc elvesztett mérkőzés után újra nyerni tudott a Detroit Red Wings: a 11-szeres bajnokcsapat az Edmonton Oilerst győzte le hazai jégen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

NHL: a Tampa Bay utolsó perces góllal verte meg Crosbyékat

2019-10-24 07:52:23

A Tampa Bay Lightning 57 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Victor Hedman révén emberelőnyből szerezte meg a győztes gólt a vendég Pittsburgh Penguins ellen (3–2) az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Tampa Bay Lightning Pittsburgh Penguins Ottawa Senators NHL Detroit Red Wings

NHL: négyet ütött a Detroit csatára; ismét nyert a Carolina

2019-10-07 09:22:10

A Carolina Hurricanes hosszabbításban legyőzte a vendég Tampa Bay Lightninget az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), így három meccs után hibátlan mérleggel áll.