NHL: a Panthers elsőként jutott be a rájátszásba

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Florida Panthers 5–3-ra legyőzte a Buffalo Sabrest, ezzel az első csapatként bejutott a rájátszásba.

NHL Florida Panthers Buffalo Sabres

NHL: sorozatban harmadszor nyert a Washington

2022-03-18 10:21:59

Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg a Washington Capitals az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a legutóbbi játéknapon 7–2-re győzött a Columbus Blue Jackets vendégeként – írja az MTI.

jégkorong Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Edmonton Oilers Columbus Blue Jackets

NHL: négy gól 1:22 alatt, majd döntés az utolsó másodpercben

2021-11-22 08:16:54

A New York Rangers az utolsó másodpercben ütött góllal győzte le 5–4 vendégét, a Buffalo Sabrest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

New York Rangers NHL Buffalo Sabres

NHL: továbbra is veretlen a Sharks és az Oilers

2021-10-23 07:37:24

Négy mérkőzés után is őrzi veretlenségét a San Jose Sharks, miután idegenben 5–3-ra legyőzte a Toronto Maple Leafset az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

jégkorong Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs San Jose Sharks NHL Los Angeles Kings

NHL: Detroitban javított a Lightning, hátrányból nyert a Kings

2021-10-15 07:50:57

Hosszabbításban győzött a Tampa Bay Lightning a Detroit Red Wings ellen 7– 6-ra, míg a Los Angeles Kings nagyon simán, 6– 2-re nyert a Vegas Golden Knights ellen.

jégkorong Vegas Golden Knights Tampa Bay Lightning NHL Montreal Canadiens Los Angeles Kings

NHL: a Florida szerződtette a Buffalo világbajnok támadóját

2021-08-12 09:09:17

A világbajnok Sam Reinhart az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Florida Panthersben folytatja karrierjét – írja az MTI.

jégkorong Sam Reinhart NHL Florida Panthers Buffalo Sabres

NHL: a New Jersey legyőzésével rájátszásban a Boston Bruins

2021-05-04 09:39:38

A Boston Bruins 3–0-ra nyert a New Jersey Devils vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, ezzel sorozatban ötödször bejutott a rájátszásba.

jégkorong Winnipeg Jets Washington Capitals Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs

NHL: tízgólos meccset nyert a Buffalo; megharcolt a győzelemért a Minnesota

2021-04-24 09:06:40

A Buffalo Sabres hiába vezetett 5–1-re, megszenvedett a győzelemért a Boston Bruins ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

amerikai sportok Philadelphia Flyers New York Rangers Nashville Predators NHL-alapszakasz NHL

NHL: sorozatban 18. meccsét is elvesztette a Sabres, beállította a ligacsúcsot

2021-03-30 09:36:34

Sorozatban a 18. vereségét szenvedte el a Buffalo Sabres az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), s ezzel beállította a Pittsburgh Penguins vonatkozó ligarekordját. A csapat a legutóbbi játéknapon hosszabbítás után maradt alul 4–3-ra a vendég Philadelphia Flyersszel szemben, de úgy, hogy két harmad után 3–0-ra vezetett, s a Flyers csak másfél perccel a vége előtt egyenlített – közölte az MTI.

NHL Buffalo Sabres

NHL: sorozatban 16. vereségét szenvedte el a Buffalo

2021-03-26 10:12:45

A Buffalo Sabres egymás után másodszor is veszített a Pittsburgh Penguins otthonában, így már sorozatban 16. vereségnél tart az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – írja az MTI.

jégkorong Pittsburgh Penguins NHL Buffalo Sabres

NHL: sorozatban 15 vereség – a Buffalóé az új negatív ligacsúcs

2021-03-25 07:44:39

A Winnipeg Jets a négy gólt ütő Andrew Copp vezérletével 5–1-re megverte idegenben a Vancouver Canucks együttesét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

jégkorong Winnipeg Jets Pittsburgh Penguins NHL Buffalo Sabres Andrew Copp

NHL: menesztették a Buffalo Sabres vezetőedzőjét

2021-03-17 14:20:04

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Buffalo Sabres szerdán menesztette vezetőedzőjét, Ralph Kruegert.

Ralph Krueger NHL Buffalo Sabres

NHL: Eric Staal Buffalóban kezdi meg 17. szezonját

2020-09-17 09:32:15

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Buffalo Sabres egy csereügylet keretében megszerezte Eric Staalt, a 17. szezonjára készülő klasszis csatárt.

NHL Eric Staal Buffalo Sabres

NHL: menesztették a Buffalo Sabres főigazgatóját

2020-06-16 18:06:59

Menesztették Jason Botterillt, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásáról lemaradt Buffalo Sabres főigazgatóját.

NHL: erre várt, szerződést kapott Mattis Samuelsson

2020-03-26 09:29:39

Szerződést kapott az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Buffalo Sabrestől Mattias Samuelsson, akinek játékjogát még 2018-ban foglalta le a klub.

NHL Matthias Samuelsson Buffalo Sabres

NHL: ez ám a fordítás, 3:29 perc alatt négyet lőttek – videó

2020-02-19 06:37:12

Sem az Ottawa Senators, sem a Buffalo Sabres nem fut túl jó idényt az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL), de a kanadaiak 7–4-es győzelmével végződő keddi mérkőzésük emlékezetesre sikeredett.

Ottawa Senators NHL Buffalo Sabres

NHL: a címvédőnek is betalált, 14-es sorozatban a kapitány

2019-12-11 07:25:16

A keleti hetedik helyen álló Buffalo Sabres hazai jégen 5–2-re legyőzte a Nyugati főcsoportot vezető St. Louis Bluest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szerda hajnali programjában.

NHL Jack Eichel Buffalo Sabres

NHL: kétgólos előnyről kapott ki a listavezető Buffalo

2019-10-29 07:42:16

Kétgólos előnyről szétlövéssel 3–2-re kikapott a listavezető Buffalo Sabres az Arizona Coyotestól az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Vancouver Canucks NHL Florida Panthers Buffalo Sabres Arizona Coyotes

NHL: a Sabres és a Penguins is hetet vágott ellenfelének

2019-10-06 07:21:11

A Buffalo Sabres és a Pittsburgh Penguins is gálázott az NHL legutóbbi játéknapján – előbbi a New Jersey Devilst, utóbbi a Columbus Blue Jacketset győzte le 7–2-re.