Találatok a Alavés címkére

Találatok száma: 216

La Liga: győzött, így maradt esélye az Alavésnek a bennmaradásra

2022-05-11 21:54:19

A spanyol bajnokság 36. fordulójának szerdai játéknapján a kieső helyen álló Alavés a második félidőben emberelőnyben futballozva hazai pályán legyőzte az Espanyolt, így megőrizte esélyét a bennmaradás kiharcolására.

spanyol foci La Liga Espanyol Alavés

La Liga: a Villarreal kikapott az Alavés vendégeként

2022-04-30 15:58:27

A Villarreal 2–1-re kikapott az Alavéstől a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában.

Villarreal La Liga Alavés

La Liga: a Betis és a Valencia is vereséggel hangolt a kupadöntőre

2022-04-19 16:41:29

A Mallorca hazai pályán legyőzte (2–1) a sereghajtó Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában, s a kiesőzónából a 16. helyre ugrott. A Betis hazai pályán kapott ki az Elchétől, a Villarreal nyert a Valencia ellen.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Real Betis Mallorca La Liga

La Liga: a Getafe csak megnehezítette a Bayern-verő Villarreal dolgát

2022-04-16 14:44:00

Az Elche 3–0-ra legyőzte a Mallorcát, az Alavés 1–0-ra nyert otthon a Rayo Vallecano ellen, míg a Valencia 2–1-re kikapott hazai pályán az Osasunától a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának szombati játéknapján. A Villarreal remek kezdésének köszönhetően elvitte a három pontot a Getafe otthonából.

Valencia Rayo Vallecano Osasuna Mallorca La Liga Elche

La Liga: Isak büntetőt rontott, de a Sociedad így is nyert

2022-04-10 15:40:40

Végig közelebb állt a győzelem megszerzéséhez a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában az Osasuna, de csak az utolsó percekben sikerült döntenie a sereghajtó Alavés ellen, míg a Real Sociedad 0–1-ről felállva fordított és nyert Elchében.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol bajnokság Wu Lei Real Sociedad Osasuna

La Liga: ismét menesztette edzőjét az Alavés

2022-04-04 22:15:17

José Luis Mendilibart három hónap után menesztette a vezetőedzői posztról a spanyol labdarúgó-bajnokságban sereghajtó Alavés – közölte az MTI.

La Liga José Luis Mendilibar Alavés

La Liga: sorozatban hatodszor győzött az Atlético Madrid

2022-04-02 22:22:25

Az Atlético Madrid 4–1-re megverte hazai pályán a Levante győzelmének következtében az utolsó helyre visszacsúszó Deportivo Alavést a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójában. A címvédőnél Joao Félix és a csereként beálló Luis Suárez is duplázott.

Luis Suárez La Liga Joao Félix Atlético Madrid Alavés

La Liga: ötgólos őrület, Uzuniék fontos három pontot szereztek

2022-03-19 14:49:35

A Granada fordulatos mérkőzésen 3–2-re legyőzte idegenben az Alavést a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában.

Myrto Uzuni La Liga Granada Alavés

La Liga: győzött a Betis; ezúttal sem nyert a Sevilla

2022-03-13 15:25:45

A Sevilla 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecano otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján. A másik sevillai klub, a Real Betis 1–0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen.

Sevilla Real Sociedad Real Betis Rayo Vallecano La Liga Betis

La Liga: a Sevilla megint csak ikszelt, nem bírt a kiesőjelölttel

2022-03-04 18:20:32

A Sevilla gól nélküli döntetlenre végzett idegenben a kieső helyen álló Alavésszel a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Sevilla La Liga Alavés

La Liga: a második félidőben remekelve győzött a Real Madrid

2022-02-19 21:56:06

Az első félidőben szenvedett, a másodikban azonban remekül játszott a Real Madrid, amely 3–0-ra legyőzte otthon az Alavést a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának szombati játéknapján.

Vinícius Real Madrid La Liga Alavés

Asensio bombagólt lőtt, hárommal nyert otthon a Real Madrid

2022-02-19 12:32:34

Alavés Spanyolország Real Madrid La Liga Carlo Ancelotti

La Liga: kieső helyen álló csapat nyert a Valencia ellen

2022-02-13 16:12:48

A kieső helyen álló Alavés hazai pályán 2–1-re legyőzte a Valenciát vasárnap a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.

spanyol foci Valencia La Liga Alavés

La Liga: fontos meccsen kapott ki a Cádiz Mallorcán

2022-02-05 18:52:50

A Cádiz a Mallorca, az Alavés pedig az Elche otthonában szenvedett vereséget a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának szombati játéknapján.

Mallorca La Liga Elche Cádiz Alavés

Frenkie de Jong gólja éppen elég volt, nyert idegenben a Barcelona

2022-01-23 20:23:49

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában a Barcelona 1–0-ra nyert az Alavés otthonában.

onlive! közvetítés La Liga Joselu Frenkie de Jong Barcelona

La Liga: két gólt kapott a Betis, ikszelt a Sociedad

2022-01-02 18:22:30

A Real Betis meglepetésre 2–0-ra kikapott a Celta Vigótól vasárnap a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában, amelyben az Alavés 1–1-es döntetlent ért el a Real Sociedad ellen.

spanyol foci Real Sociedad Real Betis La Liga Celta Vigo Alavés

La Liga: új edzővel vág neki az új évnek az Alavés

2021-12-28 12:50:36

Menesztette Javier Calleját a vezetőedzői posztról a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. helyén álló Deportivo Alavés, amelynek irányítását José Luis Mendilibar vette át.

spanyol labdarúgás spanyol foci La Liga Deportivo Alavés Alavés

La Liga: hétgólos meccset nyert meg a Villarreal

2021-12-21 21:21:33

A Villarreal hazai pályán 5–2-re nyert az Alavés ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában elhalasztott, és kedden bepótolt mérkőzésén.

La Liga: ismét kikapott a Real Sociedad, már 4. a Rayo

2021-12-18 17:10:35

A Real Sociedad hazai pályán 3–1-re kikapott a Villarrealtól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában. A Rayo Vallecano az Alavés ellen nyert (2–0), és már 4. a tabellán.

spanyol labdarúgás Real Sociedad La Liga Villarreal Rayo Vallecano Alavés

La Liga: két gól a hajrában, a Granada legyőzte az Alavést

2021-12-03 20:20:31

A Granada 2–1-re legyőzte otthon az Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának első, pénteki mérkőzésén.