Találatok a Alavés címkére

Találatok száma: 197

La Liga: két gól a hajrában, a Granada legyőzte az Alavést

2021-12-03 20:20:31

A Granada 2–1-re legyőzte otthon az Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának első, pénteki mérkőzésén.

La Liga Granada Alavés

La Liga: Aspas döntött, három iksz után győzött újra a Celta Vigo

2021-11-27 13:34:15

A Celta Vigo 2–1-re nyert az Alavés otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójának szombati játéknapján.

spanyol labdarúgás La Liga Celta Vigo Alavés

La Liga: nem tudott nyerni a Barcelona a sérülések meccsén

2021-10-30 22:40:50

Első mérkőzését játszotta az FC Barcelona Ronald Koeman vezetőedző szerdai menesztése óta, az ellenfél pedig az Alavés volt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának szombati játéknapján. A végeredmény 1–1 lett – Memphis Depay zseniális góljára Luis Rioja válaszolt a rengeteg sérüléssel tarkított meccsen.

La Liga Barcelona Alavés

Alavés elleni döntetlennel kezdte a Barca a Koeman utáni korszakot

2021-10-30 17:32:33

La Liga FC Barcelona Camp Nou Alavés

La Liga: hiába Lozano triplája, a Villarreal a 95. percben pontot mentett

2021-10-26 20:19:49

A Villarreal nagyot mentett a Cádiz ellen a spanyol La Liga hétközi fordulójának keddi játéknapján: Anthony Lozano mesterhármasával a 80. percben 3–1-re vezettek a vendégek, de Boulaye Dia és Arnaut Danjuma góljával felálltak, és a 95. percben egyenlítettek.

La Liga Espanyol Elche Athletic Bilbao Alavés

La Liga: a Betis legyőzte az Alavést, jöhet a Bayer

2021-10-18 21:29:04

A Ferencvárossal azonos Európa-liga-csoportban szereplő Betis hétfőn a 89. percben született góllal 1–0-ra nyert a spanyol labdarúgó-élvonalban az Alavés ellen, és készülhet a Bayer Leverkusen elleni csütörtöki El-meccsre.

La Liga Borja Iglesias Betis Alavés

La Liga: Inaki Williams rekorder lett, a Bilbao egy góllal nyert

2021-10-01 22:10:51

Az Athletic Bilbao 1–0-ra nyert otthon a Deportivo Alavés ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának nyitó mérkőzésén, pénteken.

spanyol bajnokság Raúl García La Liga Inaki Williams Inaki Athletic Bilbao

La Liga: a nullapontos Alavés elvette a címvédő veretlenségét

2021-09-25 15:33:57

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának nyitó mérkőzésén az Alavés hatalmas meglepetésre 1–0-ra legyőzte hazai pályán a címvédő Atlético Madridot.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás La Liga Deportivo Alavés Atlético Madrid

La Liga: a Sevilla 22 perc alatt elintézte a Valenciát

2021-09-22 17:09:36

A Sevilla 3–1-re győzte le a Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Az Espanyol a Deportivo Alavés ellen nyert 1–0-ra.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Sevilla Real Madrid Mallorca

La Liga: elhalasztották a Sevilla–Barcelona és a Villarreal–Alavés meccseket

2021-09-07 14:59:45

A spanyol sport legfelsőbb bírósága (CSD) a La Liga fellebbezésének helyt adva elhalasztotta az eredetileg szombatra kiírt Sevilla–FC Barcelona és Villarreal–Alavés élvonalbeli bajnoki mérkőzéseket.

Villarreal Sevilla La Liga Barcelona Alavés

La Liga: elhalaszthatják a Sevilla és a Barca jövő heti rangadóját

2021-08-30 10:29:07

A Spanyol Labdarúgóliga (La Liga) a bajnokság következő, 4. fordulójában rendezendő Villarreal–Deportivo Alavés és Sevilla–FC Barcelona mérkőzés elhalasztását kezdeményezte a Spanyol Labdarúgó-szövetségnél (RFEF).

vb-selejtező vb 2022 spanyol foci Villarreal Sevilla RFEF

La Liga: Valenciában is pont nélkül maradt az Alavés

2021-08-28 00:19:14

A Valencia háromgólos győzelmet aratott a vendég Alavés felett a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) harmadik fordulójának péntek késő esti mérkőzésén.

Valencia Mallorca La Liga Espanyol Alavés

La Liga: a Valencia a hajrában mentett pontot Granadában

2021-08-21 18:15:02

A Granada hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában.

Villarreal Valencia Mallorca Granada Espanyol Alavés

La Liga: a Real Madrid legyőzte az Alavést a nyitányon

2021-08-14 22:51:19

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2021–2022-es kiírásának nyitó fordulójában a Real Madrid idegenben 4–1-re legyőzte a Deportivo Alavést.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Real Madrid La Liga Deportivo Alavés

Benzema megkezdte a gólgyártást – magabiztosan nyert idegenben a Real Madrid

2021-08-14 20:40:51

élő közvetítés tudósítás spanyol labdarúgás spanyol foci online! labdarúgás

La Liga: a Sevilla a 93. percben nyerte meg az idény utolsó meccsét

2021-05-23 19:16:08

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38., vagyis utolsó fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést, míg a Granada és a Getafe gól nélküli döntetlent játszott egymással.

Sevilla La Liga Granada Getafe Alavés

La Liga: fordított az Atlético, de még nem bajnok

2021-05-16 17:53:33

Az Atlético Madrid hátrányból felállva 2–1-re legyőzte az Osasunát a La Liga 37. fordulójában, így továbbra is vezeti a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot.

Villarreal Valladolid Valencia Sevilla Real Sociedad Osasuna

La Liga: nyert az Elche ellen, közel a bennmaradáshoz az Alavés

2021-05-11 19:14:39

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának keddi játéknapján az Osasuna 3–2-re legyőzte otthon a Cádizt, míg a Deportivo Alavés 2–0-ra nyert idegenben az Elche ellen.

Osasuna La Liga Elche Cádiz Alavés

La Liga: három meccsen két gól és két vendéggyőzelem

2021-04-10 20:49:34

Három meccsen összesen két gól született szombaton a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, amelyben a Levante és a Cádiz győzött.

Levante La Liga Getafe Eibar Cádiz Athletic Bilbao

La Liga: Calleja vette át a sereghajtó Alavés irányítását

2021-04-06 19:29:12

Javi Calleját nevezték ki kedden a spanyol labdarúgó-bajnokságban sereghajtó Alavés vezetőedzőjének.