Eredivisie: a ráadásban szerzett góllal nyert az Ajax

2013.12.15. 15:13
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján az Ajax a 92. percben szerezte meg a győztes találatot (2–1) a Cambuur otthonában.

A vártnál nehezebben gyűjtötte be a három pontot az Ajax. Habár az első félidő végén Schöne góljával vezetéshez jutottak az amszterdamiak, a 82. percben elúszni látszott a gőzelem, ugyanis Hemmen egyenlített. Amikor már mindenki kezdte elkönyvelni a döntetlent, a 92. percben jött Klaassen, és megszerezte az Ajax győztes találatát.Schöne góljával vezetéshez jutottak az amszterdamiak, a 82. percben elúszni látszott a gőzelem, ugyanis Hemmen egyenlített. Amikor már mindenki kezdte elkönyvelni a döntetlent, a 92. percben jött Klaassen, és megszerezte az Ajax győztes találatát.