A cél: élni a lehetőséggel

B. R.B. R.
2007.09.06. 00:41
Címkék

Ihletetten tértek haza a hamburgi világbajnokságról a 2010-es budapesti vb szervezői. „A németek főleg a verseny felvezetésében, a marketingtevékenységben, valamint az adminisztrációs munkában és a sajtó kiszolgálásában jeleskedtek – dicsért Schmidt Gábor, a szervezőbizottság ügyvezető igazgatója, aki szerint azért van min változtatni, például többet akarnak tenni a profik és amatőrök mintegy hatezres seregének kényelméért három év múlva, emellett közel akarják hozni a versenyt a nézőkhöz. – Nagyobb lelátókban és kivetítőkben gondolkodunk, sokat fogjuk mutatni a triatlonisták arcát.” A főszervező szerint a külföldön hihetetlenül népszerű triatlon csúcsversenye a főváros és az ország számára is hatalmas lehetőség. 2010-ben szeretnének a „civileknek” is lehetőséget adni arra, hogy a sportághoz kötődő versenyek révén „részt vehessenek a világbajnokságon”. Ilyen programok évről évre tömegeket mozgatnak meg a tiszaújvárosi Triatlon-nagyhéten, az ottani házigazdák tapasztalataira, tanácsaira nagyon számítanak a budapesti szervezők, akik továbbra is azt szeretnék, hogy a Hősök tere és a városligeti tó legyen a vb központja.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
10 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
13 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
17 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
30 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
57 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik