Argentína: kirúgták az edzőpárost a sereghajtónál

2005.03.02. 13:39
Címkék
Az argentin bajnokságban szereplő Colon labdarúgócsapata menesztette a szakmai munkáért felelős edzőpárost, Juan Antonio Pizzit (képünkön) és José Del Solart.

A bajnokságot nagy reményekkel várta a Colon, de az első három mérkőzés vereséggel zárult, emiatt utolsó a csapat, és egyedüliként a mezőnyben nincs pontja.

Az edzőpárost ráadásul inzultálták is, az Arsenal - amely természetesen nem azonos az angol csapattal - ellen elveszített bajnoki után megdobálták őket különböző tárgyakkal.

A két szakember játékosként egyébként szép karriert futott be, Del Solar hosszú évekig tagja volt Peru nemzeti tizenegyének, míg az argentin születésű Pizzi a spanyol válogatottban 21 alkalommal szerepelt.
Legfrissebb hírek

Népsport: Tiszteletre méltó dámából tetterős hajadon

Népsport
1 perce

Aranycipő: ragyogjon régi fényében a legjobb európai góllövőnek járó díj!

Minden más foci
41 perce

Meccsnyílról bukta el a Littler elleni döntőt Humphries hazai közönség előtt a darts Premier League-ben

Egyéb egyéni
7 órája

Pénteki sportműsor: Esztergomba látogat a Győri Audi ETO, férfi röplabda Extraliga-döntő

Minden más foci
7 órája

A cél, hogy régi fényében ragyogjon az Aranycipő; Gruber Zsombor: Nincs mese, meg kell nyernünk a kupát!

E-újság
7 órája

Asztalitenisz: Bátorfi Zoltán az Eb-arany után már biztosan vb-érmes a németekkel

Egyéb egyéni
7 órája

Európai kézilabdaligák: Rosta Miklós egy góllal búcsúzott Romániától

Kézilabda
7 órája

Generációs magány – Csillag Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
8 órája
Ezek is érdekelhetik