Bozóky Imre UEFA-bizottsági tag lett

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.07.31. 21:49
Címkék
Nagy megtiszteltetés érte Bozóky Imrét, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnökét. A magyar futball első számú vezetőjét az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fellebbviteli bizottsága tagjává választották. Noha a szervezet megújult bizottságainak összetételét hivatalosan csak a jövő héten hozzák nyilvánosságra, immár biztos, hogy Bozóky is az új tagok között lesz. A fellebbviteli bizottság foglalkozik azokkal az ügyekkel, amelyek jogorvoslat céljából a fegyelmi bizottság (ennek tagja egyébként Berzi Sándor, az MLSZ főtitkára) döntése után másodfokon az UEFA elé kerülnek. Az említett két bizottság az Európai Labdarúgó-szövetség két legjelentősebb testülete. Mint ismert, Bozóky az UEFA áprilisi tisztújító kongresszusán a végrehajtó bizottsági tagságra jelölt sportvezetők között volt, ám akkor elegendő szavazat híján nem kapott megbízást."Megtiszteltetés számomra, hogy ennek a nagy tekintélyű testületnek a tagjává választottak. Úgy gondolom, ez nem pusztán az én munkám, hanem az MLSZ tevékenységének elismerése is” – mondta Bozóky, aki két esztendeje részt vesz az UEFA ifjúsági világbajnokságot szervező bizottságának munkájában is.
Legfrissebb hírek

Arnautovic és Kalajdzic is bekerült a rekordok könyvébe

Foci vb 2026
13 perce

Lionel Scaloni: Mindenkire szükségünk lehet

Foci vb 2026
20 perce

Kalajdzic a gólörömről: Lehet, hogy orvoshoz kell fordulnom agyrázkódás gyanújával

Foci vb 2026
26 perce

Amerikai pite: Portugália csak magának köszönheti a nehezebb ágat – vb-kibeszélő, 17. nap

Foci vb 2026
43 perce

„Messi, mindig Messi” – az Olé főcíme

Foci vb 2026
50 perce

Rangnick: Még sohasem éltem át hasonlót futballmeccsen!

Foci vb 2026
58 perce

Vb 2026: megvan mind a tizenhat párosítás – mutatjuk az ágrajzot!

Foci vb 2026
1 órája

Ez ám a végjáték! Két gól a 90. perc után, ami megrengette Algériát, Ausztriát – és Iránt… VIDEÓ!

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik