Újabb Kulcsár-aranyérem

FÜREDI MARIANNEFÜREDI MARIANNE
2002.06.09. 21:56
Címkék
"Jó híreim vannak, három érmet nyertek vívóink az utolsó válogatónak számító Világkupa-versenyeken, és emellett további két döntős helyet szereztek – tájékoztatott Szabó Bence szövetségi kapitány. – Férfi párbajtőrözőink stockholmi produkciójával maximálisan elégedett vagyok, hiszen Kulcsár Krisztián győzött, Fekete Attila bronzérmes lett, és a világbajnok csapat másik tagja, Imre Géza is a nyolc közé verekedte magát. A női kardozók is begyűjtöttek két finalistahelyet Németországban, ráadásul Csaba Edina nagy csatában úgy maradt alul az aranyérmes asszóban a kétszeres világbajnok Zsemajevával szemben, hogy 8:7-re még ő vezetett. Az örömöm azonban itt nem felhőtlen, ugyanis aggaszt, hogy az Eb-bronzérmes Nagy Orsolya a 64 között egy francia juniortól kapott ki.”Sikerült telefonvégre kapnunk Kulcsár Krisztiánt, aki elmondta: örömét fokozza, hogy meg tudta védeni tavalyi elsőségét, ugyanis egy éve is ő nyert Stockholmban. Mint mondta, a közelgő Európa-bajnokság előtt jó előjelnek tekinti győzelmét.
Legfrissebb hírek

Folytatódik a Norvégia–Szenegál találkozó

Foci vb 2026
4 perce

Félidőben Norvégia egy góllal vezet Szenegál ellen

Foci vb 2026
20 perce

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
22 perce

Mbappé ismét duplázott és beérte Klosét – Franciaország közel 4 órás meccsen verte simán Irakot

Foci vb 2026
23 perce

Franciaország 3–0-ra verte Irakot

Foci vb 2026
25 perce

Folytatódott a Franciaország–Irak találkozó

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Norvégia–Szenegál mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Tíz perc múlva folytatódik a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik