P. Gy. 2021.11.07 18:54 Frissítve: 2021.11.07 21:08

NB II: Szegeden véget ért a KTE veretlenségi sorozata, újra élen a Haladás

A labdarúgó NB II 15. fordulójának kora esti mérkőzésein a Haladás hazai pályán esélyeshez méltóan fölényesen legyőzte a Csákvárt, ezzel ismét vezeti a tabellát. A Szeged két góllal bizonyult jobbak a vendég Kecskemétnél, amelynek így véget ért a 13 fordulón át tartó veretlenségi sorozata.

A fordulóról bővebben itt olvashat.

LABDARÚGÓ NB II
15. FORDULÓ

Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár 4–1 (Tóth M. 4., Csilus T. 24., 86., Horváth R. 33., ill. Kártik 47.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kecskeméti TE 2–0
(Gajdos 8., Germán 31.) Kiállítva: Farkas A. (90+3. Szeged), ill. Belényesi Cs. (88. – Kecskemét)

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

Nem született gól az FC Ajka és a Diósgyőri VTK találkozóján, ezzel matematikailag eldőlt, hogy a borsodiak maradnak NB II-esek.

2022.05.13 19:20:37

Labdarúgó NB II S. L.

Romanek János együttese hátrányból tudta megnyerni a rendkívül fontos idegenbeli mérkőzését.

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Hiába játszott nyolcvan percen keresztül jól a Csákvár, a Soroksár a hajrában bebiztosította győzelmét.

Labdarúgó NB II LENDVAI MARTIN

Magabiztos játékkal múlta felül a Budafok a Békéscsabát, amelynek sorsa az utolsó fordulóban dől el.

Labdarúgó NB II KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Az első félidőben Birtalan szerzett vezetést a hazaiaknak, a másodikban Barczi zárta le a meccs érdemi részét.