B. Á. 2021.09.27 11:20 Frissítve: 2021.09.27 11:39

Magyar Kupa: megvan a 4. forduló pontos menetrendje

Az MLSZ versenybizottsága kijelölte a Magyar Kupa 4. fordulójának pontos menetrendjét.

Még 32 csapat reménykedhet abban, hogy 2022 tavaszán magasba emelheti a Magyar Kupa trófeáját (Fotó: Török Attila)

 

A párharcok – ahogyan a két éve megújult kiírás szerint minden párharc – egy meccsen dőlnek el. Alapesetben az alacsonyabb osztályú klubok a házigazdák, osztályegyenlőség esetén a korábbi fordulókban lejátszott kevesebb hazai meccs dönt, míg ha ez sem rangsorolna, úgy a két csapat közül elsőként kisorsolt együttes a pályaválasztó. 

MOL MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
A LEGJOBB 16 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
Október 27., szerda

13.30: Jászberényi FC (III.)–Vasas FC (II.)
13.30: ESMTK (III.)–Békéscsaba Előre (II.)
13.30: FC Nagykanizsa (III.)–Tatabányai SC (III.)
13.30: Szegedi VSE (megyei I.)–Ceglédi VSE (III.)
13.30: Tököl (megyei I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda–MTK Budapest
17.00: ETO FC Győr (II.)–Puskás Akadémia
18.00: Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr
18.00: Budafoki MTE (II.)–Újpest FC
18.00: Kecskeméti TE (II.)–Debreceni VSC
18.00: Szeged-Csanád GA (II.)–Mezőkövesd-Zsóry
18.00: FC Csákvár (II.)–Pécsi MFC (II.)
19.30: Zalaegerszegi TE FC–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)
Október 28., csütörtök
19.30: Kazincbarcika (III.)–Diósgyőri VTK (II.) (Tv: M4 Sport)
November 3., szerda
12.30: BVSC-Zugló (III.)–Mol Fehérvár FC
12.30: III. Kerületi TVE (II.)–Paksi FC

2021.10.27 12:16:32

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

A szünetben hattal ment az NB I-es címvédő, a folytatásban már csak egy gól született.

2021.10.26 20:31:26

Labdarúgó NB I P. Gy., K. T. I., R. Z.

Három helyszínen csak a hosszabbítás, két párharcban a tizenegyesek döntöttek a Mol Magyar Kupában.

2021.10.26 23:39:08

Labdarúgó NB I FÜZESI BÁLINT

A mesteredző – akiről tavaly Tarpán labdarúgócsarnokot neveztek el – 1970-ben majdnem az FTC játékosa lett.

2021.10.25 14:15:52

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

„És a diák vékony hangon elkezdte: »Isten, áldd meg a magyart...« A munkáscsapat habozás nélkül folytatta: »...jókedvvel, bőséggel«.”

2021.10.24 23:27:41

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Azt mondják a hozzáértők, hogy a versenyzőnek négyféle célja lehet. Az első, hogy megfeleljen saját magának, a második, hogy másokat legyőzzön, a harmadik, hogy elismerje őt a nyilvánosság, a negyedik pedig, hogy sok pénzt keressen. Egyik jobb, mint a másik, ám mindegyikben benne van a bukás lehetősége.