FTC-Újpest: Ez nem lesz mindent eldöntő mérkőzés - Détári

2011.10.21. 11:34
A Ferencváros szakmai igazgatója, Détári Lajos tudja, hogy a szurkolóknak mekkora boldogságot okozna az Újpest elleni diadal szombaton. Ő azonban nem tesz különbséget az ellenfelek között, mindenkit le kell győzni – mondta a szakember a zöld-fehérek hivatalos honlapjának.



„Minden soron következő ellenfelünket le szeretnénk győzni, így az Újpestet is. Megértem, ha a szurkolóknak nagy boldogság az, hogy ha az Újpestet megverjük, de mi profi sportolók vagyunk, nekünk minden mérkőzésen győzni kell, ugyanakkor a Ferencváros számára nem ez lesz a mindent eldöntő mérkőzés. Bízom a csapatban, bízom abban, hogy meg fogjuk szerezni a győzelmet. Ehhez hideg fej és meleg szív kell, és az, hogy mindenki érezze át, hogy milyen helyzetben vagyunk" – nyilatkozta az ftc.hu-nak Détári Lajos szakmai igazgató.

„Ellenfelünknek könnyebb dolga volt az előző fordulóban, mi a nagyon jó Pápát győztünk le idegenben, míg az Újpest az utolsó helyezett Zalaegerszeget verte meg. Mi nem foglalkozunk a kelleténél többet az Újpesttel, a saját játékunkat szeretnénk játszani és nyerni" – tette hozzá a szakvezető.

„Minden soron következő ellenfelünket le szeretnénk győzni, így az Újpestet is. Megértem, ha a szurkolóknak nagy boldogság az, hogy ha az Újpestet megverjük, de mi profi sportolók vagyunk, nekünk minden mérkőzésen győzni kell, ugyanakkor a Ferencváros számára nem ez lesz a mindent eldöntő mérkőzés. Bízom a csapatban, bízom abban, hogy meg fogjuk szerezni a győzelmet. Ehhez hideg fej és meleg szív kell, és az, hogy mindenki érezze át, hogy milyen helyzetben vagyunk" – nyilatkozta az ftc.hu-nak Détári Lajos szakmai igazgató.

„Ellenfelünknek könnyebb dolga volt az előző fordulóban, mi a nagyon jó Pápát győztünk le idegenben, míg az Újpest az utolsó helyezett Zalaegerszeget verte meg. Mi nem foglalkozunk a kelleténél többet az Újpesttel, a saját játékunkat szeretnénk játszani és nyerni" – tette hozzá a szakvezető.

 

Legfrissebb hírek

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
16 órája

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
19 órája

Kubatov Gábor: Ha a Fradinak ez lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Labdarúgó NB I
21 órája

Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

Labdarúgó NB I
21 órája

Détári után Benbuali a következő NB I-es gólszerző világbajnokságon – videók

Foci vb 2026
Tegnap, 7:29

Vágódeszkát és faasztalokat is készít – Toon Raemaekers-interjú

Képes Sport
2026.06.22. 16:51

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:00

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 11:09
Ezek is érdekelhetik