T. D. 2021.01.17 19:13 Frissítve: 2021.01.17 19:26

Videó: Amorim időn túli szabaddobásból szerzett parádés gólt

Zseniális gólt szerzett az Odense elleni női kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzés első félidejének legvégén Eduarda Amorim. A Győri Audi ETO KC játékosa átemelte a labdát a sorfal fölött – éppen úgy, hogy az a dánok kapujának bal felső sarkába vágódott.

A végül döntetlennel záruló mérkőzésről bővebben ITT!

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT,
11. FORDULÓ
ODENSE HB (dán)
–GYŐRI AUDI ETO KC 32–32 (18–17)
Odense, zárt kapuk mögött. Vezette: M. Sá, V. Sá (portugálok)
ODENSE: Wester – Ikehara 1, GROOT 3, K. Larsen, R. Iversen, HÖJLUND 6, COHRT 6. Csere: Reinhardt (kapus), de La Cour 1, ABBINGH 11 (4), Rej 1 (1), Quintino 3, Wallén. Edző: Ulrik Kirkely
ETO: Leynaud – Faluvégi D., V. Kristiansen 5 (3), S. Oftedal 4, Brattset 3, E. AMORIM 7, Fodor Cs. 2. Csere: Silje Solberg, Glauser (kapusok), NZE MINKO 3, Edwige 2, LUKÁCS V. 5, Anne M. Hansen 1. Edző: Danyi Gábor
Az eredmény alakulása. 7. perc: 3–5. 9. p.: 6–5. 15. p.: 10–10. 20. p.: 13–11. 22. p.: 13–14. 27. p.: 15–16. 35. p.: 20–21. 41. p.: 23–23. 44. p.: 27–23. 49. p.: 30–25. 52. p.: 30–28. 54. p.: 32–29
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 3/3

2021.02.27 14:30:07

Kézilabda H. D.

A tartalékos Balaton-parti együttes hazai pályán 18 góllal kikapott Elek Gábor csapatától.

2021.02.25 18:41:01

Kézilabda BACSKAI JÁNOS

Magabiztosan, sokszor parádés játékkal nyert a magyar csapat Leimeter Csabáék ellen.

2021.02.25 18:16:16

A Párizsban betliző Kielce sokkal kevesebb hibát ejtett támadásban, mint a magyar csapat, és ez döntött.

2021.02.18 18:01:43

Amely odahaza is megverte a 2017-es és a 2019-es Bajnokok Ligája-győztes Vardart, Cupic nagy mérkőzésén.