Női kézi: Orbán Viktor is köszönetet mondott Görbicznek

MTI MTIMTI MTI
2018.03.23. 10:20
Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-oldalán köszönte meg Görbicz Anitának a női kézilabda-válogatottban nyújtott teljesítményét.

„Mindent köszönünk, Anita // Thank You for everything, Anita!” – írta közösségi oldalán a kormányfő.„Mindent köszönünk, Anita // Thank You for everything, Anita!” – írta közösségi oldalán a kormányfő.

Görbicz Anita 2002 és 2017 között 233 mérkőzésen lépett pályára nemzeti színekben és 1111 gólt lőtt, világbajnoki ezüst- és bronzérmes, kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes. A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) visszavonultatta a női válogatott 13-as mezszámát, amelyben Görbicz Anita szerepelt.

Görbicz Anita klubjában, a Győri Audi ETO-ban folytatja pályafutását.

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Görbicz Anita még Ashley Cole-t is felülmúlta a BL-döntőt kísérő fesztiválon

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 06:35

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40
Ezek is érdekelhetik