Női kézi: Orbán Viktor is köszönetet mondott Görbicznek
Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-oldalán köszönte meg Görbicz Anitának a női kézilabda-válogatottban nyújtott teljesítményét.
„Mindent köszönünk, Anita // Thank You for everything, Anita!” – írta közösségi oldalán a kormányfő.„Mindent köszönünk, Anita // Thank You for everything, Anita!” – írta közösségi oldalán a kormányfő.
Görbicz Anita 2002 és 2017 között 233 mérkőzésen lépett pályára nemzeti színekben és 1111 gólt lőtt, világbajnoki ezüst- és bronzérmes, kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes. A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) visszavonultatta a női válogatott 13-as mezszámát, amelyben Görbicz Anita szerepelt.
Görbicz Anita klubjában, a Győri Audi ETO-ban folytatja pályafutását.
Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29
Ezek is érdekelhetik






