Női kézi: a Podgoricából érkezhet átlövő a Fradihoz – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2018.02.02. 19:41
null
Malovics a nyáron távozhat Podgoricából (Fotó: ZRK Buducsnoszt)
Montenegrói értesülés szerint a Buducsnoszt Podgorica 21 éves jobbátlövője, Djurdjina Malovics a Ferencváros női kézilabdacsapatában folytathatja pályafutását.

A montenegrói reprezentacija.me oldal arról ír, hogy Malovics a nyáron elhagyhatja a Buducsnoszt Podgoricát, és az FTC-be igazolhat. A fiatal jobbátlövőt több sérülés is hátráltatta, de úgy tűnik, mostanra sikerült túljutnia ezen az időszakon, és újra felvette a ritmust.

A ferencvárosi szurkolók az elmúlt hétvégén közelről is láthatták Malovicsot, miután a két csapat azonos Bajnokok Ligája középdöntős csoportban szerepel. A Dabason rendezett mérkőzésen a Fradi egy szorosabb első félidőt követően magabiztosan, 34–26-ra nyert, Malovics két gólt lőtt.

Ha valóban összejön az átigazolás, nagy kérdés, hogy Malovics a holland Laura van der Heijden mellé vagy esetleg a helyére érkezik a Népligetbe. Van der Heijden tavaly egy plusz egy évre írt alá az FTC-hez.

A Fradinak jelenleg is van montenegrói átlövője, azonban Marija Jovanovics idén nyáron már valóban befejezi a pályafutását.

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: felkészülési mérkőzésen győzött az ETO, az FTC és a DVSC

Kézilabda
3 órája

Októberben Győr–FTC, novemberben Szeged–Veszprém – itt a női és férfi kézilabda NB I TELJES SORSOLÁSA!

Kézilabda
2025.07.24. 11:32

Egy meccset játszana újra Andrea Lekics, aki mindig szórakoztatni akarta a szurkolókat

Kézilabda
2025.07.22. 11:07

BL: a Buducsnoszt védője szerint egész Montenegró megérdemelné a továbbjutást

Bajnokok Ligája
2025.07.14. 17:35

A Győr és a DVSC idegenben, az FTC otthon kezdi a női kézi BL csoportkörét

Kézilabda
2025.07.11. 16:03

„Régóta ott volt a listámon” – az FTC szélsője kedvenc hobbijának hódolt a nyári szünetben

Kézilabda
2025.07.10. 18:49

BL: a Noa egygólos győzelemmel került közelebb a Ferencvároshoz

Bajnokok Ligája
2025.07.08. 19:54

Női kézilabda: Dunaújvárosból érkezett balszélső Szombathelyre

Kézilabda
2025.07.07. 20:46
Ezek is érdekelhetik