Férfi kézi BL: a Veszprém négygólos vereséget szenvedett
A Telekom Veszprém 32–28-ra kikapott a Nantes otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
A mérkőzésről bővebben IDE KATTINTVA olvashat!IDE KATTINTVA olvashat!
KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
HBC Nantes (francia)–Telekom Veszprém 32–28
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







