Férfi kézi NB I: újabb válogatottak távoznak Tatabányáról – hivatalos

MTI/T. Z.MTI/T. Z.
2024.03.14. 16:16
Juhász Ádám is elhagyja az együttest (Fotó: tatabanyahandball.com)
Ancsin Gábor és Győri Mátyás után Juhász Ádám, Vilovszki Uros és Josip Peric is távozik nyáron a MOL Tatabánya KC élvonalbeli férfi kézilabdacsapatától.

A klub közösségi oldalának csütörtöki bejegyzésében csak a három játékos távozását jelentették be, annak okait nem.

A 46-szoros válogatott irányító, Juhász a portugál Benficánál eltöltött egy idény kivételével 2012 óta szerepel Tatabányán. A nyolcszoros magyar válogatott beálló, Vilovszki 2022-ben igazolt a klubhoz. A bosnyák válogatott irányító, Peric ugyancsak 2022-ben érkezett, de korábban, a 2014–2015-ös idényben már játszott Tatabányán.

 

Legfrissebb hírek

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

Az Európai Kézilabda-szövetség eljárást indított a Tatabánya döntője után

Kézilabda
2026.06.02. 18:56

Biztató első idény az új érában Tatabányán

Kézilabda
2026.06.02. 06:56

A Tatabánya nagy csatában kikapott az Európa-kupa döntőjének első meccsén

Kézilabda
2026.05.24. 18:48

Első nemzetközi kupadöntőjét vívja a Tatabánya férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.05.24. 07:01

A Tatabánya nyert, és bejutott a döntőbe a kézilabda Európa-kupában

Kézilabda
2026.05.01. 19:02

Tóth Edmond: Időben reagáltunk és keményen beleálltunk

Kézilabda
2026.04.28. 11:47

Közös fotón kívántak gyógyulást a Tatabánya és az Izvidjac kézilabdázói Josip Saracnak

Kézilabda
2026.04.27. 10:19
Ezek is érdekelhetik