Női kézi NB I: Angyalföldön nyert a Budaörs

2024.02.03. 19:53
Nyert a Budaörs a Vasas vendégeként (Fotó: budaorshandball.hu)
A Budaörs 32–26-ra nyert a Vasas SC otthonában a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

Vártok Ramóna 11 védéssel járult hozzá a sikerhez, a vendégek mezőnyjátékosai közül öten zártak négy góllal. A fővárosiaknál Szilovics Fanni hatszor talált be.

NŐI KÉZILABDA NB I
VASAS SC–MOYRA-BUDAÖRS HANDBALL 26–32 (14–17)
Budapest, Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok, 300 néző. Vezette: Horváth P., Marton
VASAS: Balog J. – Mihály 2, Ferenczy D. 4, Dombi 2, Vámosi 1, SZILOVICS 6, OLÁH K. 5 (3). Csere: Zsigmond (kapus), Fodor N. 1, Domokos, Boldizsár, Szűcsné Sirián 1, Pénzes 1 (1), Lengyel E., Győrfi 1, Juhász F. 2. Edző: Konkoly Csaba
BUDAÖRS: Mistina – Vártok T. 4, Schneider 4 (1), GORILSZKA 4, Hudák, Debreczeni-Klivinyi 4, Tóth M. 1. Csere: VÁRTOK R. (kapus), Szabó-Mayer 3, Szövérdffy-Szabadfi 1, Szekerczés 1 (1), Gergely-Zsigmond, UHRIN 4, Szabó A. 3, Pálos-Bognár 3. Edző: Buday Dániel
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–2. 11. p.: 7–6. 18. p.: 10–10. 24. p.: 13–13. 38. p.: 19–20. 44. p.: 21–22. 51. p.: 22–25
Kiállítások: 10, ill. 4 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 2/2
Konkoly Csaba: – Nyomokban sem sikerült azt hozni, amit terveztünk. A felszabadultság helyett görcsös volt a játékunk, a védelem sem állt össze. Nem vagyunk jó sorozatban, bár sokat dolgozunk, még nincs eredménye, de remélem, ez hamarosan megfordul.
Buday Dániel: – Küzdelmes mérkőzés volt, de kontroll alatt tartottuk. Stabil volt a védelem, ehhez párosult a jó kapusteljesítmény, főleg a második félidőben, és voltak kimagasló egyéni teljesítmények is. Jó időszakunk van, szerencsére sérültek nélkül, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.