Női kézi BL: elbukta a Vipers elleni elődöntőt az ETO
A Győri Audi ETO KC 37–35-re kikapott a címvédő Vipers Kristiansandtól a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében.
Részleteket itt olvashat!Részleteket itt olvashat!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NÉGYES DÖNTŐ (Budapest, MVM Dome)
ELŐDÖNTŐ
Győri Audi ETO–Vipers Kristiansand (norvég) 35–37 (18–23)
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
50 perce
Ezek is érdekelhetik




