
Az ünneplő dunaszerdahelyiek (Fotók: Duducz Tibor)
Kedden ismét kézilabdaünnep volt Dunaszerdahelyen. A DAC női csapata ünnepélyes keretek között átvette a Mol Extraliga elnevezésű cseh-szlovák közös bajnokság győzelméért járó kupát.
Ugyan a HC DAC a Mol Extraligában a győzelmét már három hete bebiztosította, a kupa átadására a szlovák ligaelső, Stomfa elleni (45–23) elődöntője után került sor.
Juhos Kati csapatkapitány a hűséges dunaszerdahelyi szurkolók előtt két trófeát vett át. A 2022–2023-as idényben elért győzelemért, illetve egy vándorserleget is, amely talapzatán már szerepelt a HC DAC név.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Robert Klauss a DAC új vezetőedzője – hivatalos
Minden más foci
2026.06.05. 21:32

NS-infó: Robert Klauss lesz a DAC edzője
Minden más foci
2026.06.04. 13:06
Ezek is érdekelhetik




