Női kézi BL: a Győr kétgólos győzelmet aratott Dániában
A Győri ETO 31–29-re nyert az Esbjerg otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.
A mérkőzésről bővebben IDE KATTINTVA olvashatnak!IDE KATTINTVA olvashatnak!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
Team Esbjerg (dán)–Győri Audi ETO KC 29–31
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







