Szeged: Bánhidiék gyermeket várnak, már a baba neve is megvan – kép

2021.10.29. 19:41
A Pick Szeged kézilabdázója, Bánhídi Bence hivatalosan is bejelentette, hogy párjával, Nyárádi Nórával gyermeket várnak – ez a játékos hivatalos rajongói oldalán látható a Facebookon.

A kislánynak már a neve is megvan: Bánhidi és kedvese egy Szeged-mezzel tudatta követőivel, hogy Bellának hívják majd gyermeküket, akit 2022-re várnak.

„A legnagyobb boldogsággal szeretnénk bejelenteni,hogy hamarosan már hárman leszünk! Az érzés, amit érzünk, azt egyszerűen nem lehet szavakba önteni, hisz a szívünk tele van szeretettel. Ez minden és még annál is több, amit valaha csak kívánhattam!”

Legfrissebb hírek

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

„Életben vagyunk!” – Bánhidi Bence a szerbek elleni vb-selejtező visszavágója előtt

Kézilabda
2026.05.17. 09:34

Mikler Roland: Csodák vannak, de ahhoz nem így kell játszanunk

Kézilabda
2026.04.29. 21:54

A Szeged első kézilabdás bajnokcsapatát köszöntötték Algyőn

Kézilabda
2026.04.26. 12:07

Az olaszok ellen játszanak, de már a szerbekre is készülnek Chema Rodríguezék

Kézilabda
2026.03.17. 18:46

Két helyen változott a férfi kézilabda-válogatott kerete

Kézilabda
2026.03.16. 10:20

Új elnök kerül az igazgatóság élére a szegedi férfi kézilabdaklubban

Kézilabda
2026.03.06. 10:34

Bánhidi Bence: A legjobb szó a GOG-ra a kiszámíthatatlan

Kézilabda
2026.03.05. 09:03
Ezek is érdekelhetik