Női kézi MK: legyőzte a Fradit, döntőben a Győri ETO
A női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében a Győri ETO végig vezetve legyőzte a Ferencvárost, és bejutott a döntőbe, amelyben a Debrecen lesz az ellenfele.
A találkozó részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.A találkozó részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.
NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPANÉGYES DÖNTŐ, VESZPRÉM
ELŐDÖNTŐ
FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC 25–29 (13–16)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






