Női kézi olimpiai sel.: 27 góllal legyőztük Kazahsztánt
A női kézilabda olimpiai selejtező győri csoportjának 1. fordulójában a házigazda Magyarország 46–19-re legyőzte Kazahsztánt.
A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL! A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!
NŐI KÉZILABDA OLIMPIAI SELEJTEZŐ
2. CSOPORT, 1. FORDULÓ
KAZAHSZTÁN–MAGYARORSZÁG 19–46 (8–20)
Győr, Audi Aréna, zárt kapuk mögött. Vezette: Nastase, Stancu (románok)
A csoport másik mérkőzésén
Orosz csapat–Szerbia 29–24 (17–13)
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Árverésen elkelt a 2023-as kazah bajnokcsapat
Minden más foci
2026.06.20. 15:48

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




