Női kézilabda: újabb játékos tesztje lett pozitív az FTC-nél

2020.11.18. 12:21
null
Újabb ferencvárosi játékosnak lett pozitív a koronavírustesztje (Fotó: Dodó Ferenc/Kelet-Magyarország)
Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy a hét elején elvégzett koronavírustesztek közül egy pozitív eredményt hozott.

 

A klub közleménye szerint a fertőzött sportolót elkülönítették, s mivel mindenki másnak negatív lett a teszteredménye, a csapat folytatja a közös munkát.

Mint ismert, a Ferencvárosnál korábban többen is elkapták a koronavírust, ezért a csapatnak több bajnoki és BL-mérkőzését is el kellett halasztania.

Log into Facebook | Facebook

Legfrissebb hírek

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

„Nehéz szívvel hagylak el benneteket” – Laura Glauser elköszönt a Fradi családtól

Kézilabda
2026.06.14. 12:17

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

Jesper Jensen: Nagyjából azt kaptuk ebben az idényben, amit megérdemeltünk

Kézilabda
2026.06.04. 14:55

Női kézi NB I: megkapta aranyérmeit az ETO; Szucsánszki, Cvijics és Hornyák Dóra is elbúcsúzott

Kézilabda
2026.05.31. 19:59

Emily Vogel: Nem engedhetünk meg magunknak rövidzárlatokat

Kézilabda
2026.05.08. 13:39

Per Johansson szerint mestermunkát tettek le az asztalra a Debrecen ellen – VIDEÓK

Kézilabda
2026.05.04. 10:05

A Ferencvárosé lett a bronzérem a női kézilabda Magyar Kupában

Kézilabda
2026.05.03. 17:20
Ezek is érdekelhetik