Koronavírus: Bánhidi és Győrfi a helyes maszkviselésről készített videót

H. K.H. K.
2020.11.03. 13:56
null
Bánhidi Bence is arra biztat, hogy mindenki viseljen maszkot (Fotó: Szabó Miklós)
Bánhidi Bence, a Mol-Pick Szeged válogatott kézilabdázója Győrfi Páltól, az Országos Mentőszolgálat szóvívőjétől kért tájékoztatást a megfelelő maszkhasználatról.

 

Mint ismert, a 25 esztendős beálló szeptemberbenelkapta a fertőzést– Bánhidi Bence utána elárulta, a betegség első napjai nagyon nehezek voltak: a játékost rövid idő alatt teljesen ledöntötte a lábáról a koronavírus, négy-öt napig„szenvedett”.

Bánhidi mostGyőrfi Pállal, az Országos Mentőszolgálat szóvívőjével készített közös videójában hívja fel a figyelmet rá, hogy mindenki hordjon maszkot, az egészségügyi szakember emellett tájékoztatást adott a maszk megfelelő viseléséről is.

Log into Facebook | Facebook

Legfrissebb hírek

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

„Életben vagyunk!” – Bánhidi Bence a szerbek elleni vb-selejtező visszavágója előtt

Kézilabda
2026.05.17. 09:34

Mikler Roland: Csodák vannak, de ahhoz nem így kell játszanunk

Kézilabda
2026.04.29. 21:54

A Szeged első kézilabdás bajnokcsapatát köszöntötték Algyőn

Kézilabda
2026.04.26. 12:07

Az olaszok ellen játszanak, de már a szerbekre is készülnek Chema Rodríguezék

Kézilabda
2026.03.17. 18:46

Két helyen változott a férfi kézilabda-válogatott kerete

Kézilabda
2026.03.16. 10:20

Új elnök kerül az igazgatóság élére a szegedi férfi kézilabdaklubban

Kézilabda
2026.03.06. 10:34

Bánhidi Bence: A legjobb szó a GOG-ra a kiszámíthatatlan

Kézilabda
2026.03.05. 09:03
Ezek is érdekelhetik