Női kéz-vb: a franciák nyerték ellenünk az Elnök-kupát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.12.09. 11:29
A magyar női kézilabda-válogatott utolsó mérkőzését játszotta a Japánban zajló világbajnokság Elnök-kupájában, méghozzá a vb-címvédő Franciaország ellen a 13. helyért. Bár az első félidőben jó teljesítményt nyújtott a csapat, a másodikban kiütközött a franciák nagyobb tudása, és megnyerték az Elnök-kupát. A magyar csapat a 14. helyen végzett.
Legfrissebb hírek

„Kártyáztunk; remekül szórakoztunk” – Didier Deschamps a viharszünetről

Foci vb 2026
6 órája

Mbappé a századik válogatott meccsén duplával érte be Klosét és üldözi Messit – statisztikák

Foci vb 2026
6 órája

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
7 órája

Mbappé ismét duplázott és beérte Klosét – Franciaország csaknem 4 órás meccsen verte meg simán Irakot

Foci vb 2026
7 órája

Franciaország 3–0-ra megverte Irakot

Foci vb 2026
7 órája

Folytatódott a Franciaország–Irak találkozó

Foci vb 2026
8 órája

Tíz perc múlva folytatódik a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
8 órája

Hamarosan visszatérhetnek a játékosok a pályára

Foci vb 2026
8 órája
Ezek is érdekelhetik