Férfi kézi: balhé Romániában, könnygázt is bevetettek – videó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.03.11. 16:52
Nem múlt el balhé nélkül a Steaua Bucuresti és a Dinamo Bucuresti találkozója a férfi kézilabda Román Kupa hétvégi elődöntőjében.

A négyes döntőre Focsani-ban (Foksány) került sor, a szombati elődöntőben szabadultak el az indulatok. A Dinamo és a Steaua fociultrái már a meccs előtt összeverekedtek, a dinamósok kezdték a balhét, amely miatt könnygázt is bevetettek a csendőrök, majd ki kellett üríteni a csarnokot, a meccs pedig csak másfél óra késéssel kezdődött.

A mérkőzést a Steaua nyerte meg 26–25-re, de a döntőben aztán 31–27-re alulmaradt a Temesvárral szemben.

Legfrissebb hírek

Bukarestben bajnoki címre is törnének a ZTE távozó edzőjével

Minden más foci
2026.06.07. 09:40

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét

Minden más foci
2026.06.05. 17:09

Európai kézilabdaligák: Rosta Miklós egy góllal búcsúzott Romániától

Kézilabda
2026.05.07. 23:17

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
2026.05.07. 20:15

Bölöni László: A BEK-győzelem millióknak jelentett hatalmas boldogságot

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 07:55

Kitünteti Bölöniéket a román elnök az 1986-os BEK-győzelem évfordulóján

Minden más foci
2026.05.05. 21:10

Európai kézilabdaligák: Fazekas-parádéval újra kupagyőztes a Plock

Kézilabda
2026.04.18. 23:07
Ezek is érdekelhetik