Női kézi: az Érd újabb kulcsjátékosával hosszabbított

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2018.11.16. 17:54
Katarina Krpezs-Slezák után Janurik Kinga is szerződést hosszabbított az Érd női kézilabdacsapatával. A klub nem közölte, mennyi időre írt alá a 27 éves játékos. 

A magyar válogatott kapus nyolc éve játszik a Pest megyei csapatban. A nemzeti együttesben 2015 óta 25 alkalommal lépett pályára, és tagja a november 29-én kezdődő franciaországi Európa-bajnokságra készülő szűk keretnek is.

Az Érd kilenc mérkőzés után a bajnoki tabella harmadik helyén áll, az EHF-kupában pedig versenyben van a csoportkörbe jutásért, a selejtező harmadik fordulójának visszavágóját egygólos előnyről kezdi a norvég Storhamar ellen.

Legfrissebb hírek

Az FTC-től szerződtetett beállót a Szigetszentmiklós férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:32

Klasszis jobbszélsőt szerződtetett a Budaörs női kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:10

A brazil Lewandowski nyártól Mosonmagyaróváron kézilabdázik

Kézilabda
2026.04.20. 11:06

Bejelentette Máthé Dominik szerződtetését az Ohrid – hivatalos

Kézilabda
2026.04.01. 11:36

Két szegedi játékos is Horvátországba igazol – hivatalos

Kézilabda
2026.03.20. 15:20

Yvette Broch újra a porondon: a korábbi győri beálló a Brest Bretagne-ba igazolt

Kézilabda
2026.03.17. 09:52

Ukrán balátlövőt igazolhat a Pick Szeged

Kézilabda
2026.02.17. 10:30

Magyar válogatott átlövőt igazolt a Ferencváros – hivatalos

Kézilabda
2026.02.11. 15:29
Ezek is érdekelhetik