Férfi kézi: Spanyolországban folytatja a Szeged magyar szélsője

MTI MTIMTI MTI
2018.05.21. 12:30
Fekete Bálint, a Mol-Pick Szeged kézilabdázója a spanyol élvonalban szereplő BM Logrono La Rioja csapatában folytatja pályafutását.

Új klubja közösségi oldalának beszámolója szerint a jobbátlövőként és jobbszélsőként is bevethető 22 éves játékos szerződése egy évre szól. A La Rioja negyedik lett a bajnokságban, így ősszel az EHF-kupában indulhat.

A vasárnap zárult idényben Fekete 27 NB I-es mérkőzésen szerepelt a bajnok szegedieknél, és 12 gólt dobott. A Bajnokok Ligájában egyszer talált be.

Szegedi csapattársai közül távozik Zubai Szabolcs, a brazil Thiagus Petrus, a spanyol José Manuel Sierra és a horvát Ivan Srsen is.

Legfrissebb hírek

Az FTC-től szerződtetett beállót a Szigetszentmiklós férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:32

Klasszis jobbszélsőt szerződtetett a Budaörs női kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:10

Mikler Roland: Csodák vannak, de ahhoz nem így kell játszanunk

Kézilabda
2026.04.29. 21:54

Európai kézilabdaligák: Pergel Andrej csapata őrzi második helyét

Kézilabda
2026.04.26. 21:42

A Szeged első kézilabdás bajnokcsapatát köszöntötték Algyőn

Kézilabda
2026.04.26. 12:07

A brazil Lewandowski nyártól Mosonmagyaróváron kézilabdázik

Kézilabda
2026.04.20. 11:06

Bejelentette Máthé Dominik szerződtetését az Ohrid – hivatalos

Kézilabda
2026.04.01. 11:36

Két szegedi játékos is Horvátországba igazol – hivatalos

Kézilabda
2026.03.20. 15:20
Ezek is érdekelhetik