Női kézi: vezettünk négy góllal is, de kikaptunk a norvégoktól

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.11.25. 19:45
A világbajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 29–24-re kikapott a házigazdák csapatától a Norvégiában zajló felkészülési torna szombati játéknapján.

A mieink az első fordulóban 35–33-ra kikaptak Oroszországtól; vasárnap a hozzánk hasonlóan két vereséggel álló Dél-Korea lesz az ellenfelük.

A mérkőzés tudósítását ide kattintva olvashatja el!

MÖBELRINGEN-KUPA, FELKÉSZÜLÉSI TORNA, BERGEN (NORVÉGIA)
2. FORDULÓ

Norvégia–MAGYARORSZÁG 29–24 (11–12)

A csoport másik meccsén
Dél-Korea–Oroszország 30–34

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Úgy kezdett a magyar válogatott, mint labdarúgó-vb-n még senki – videók!

Minden más foci
2026.06.03. 11:18

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Inkább behelyezi, mint belövi: születésnapos az első magyar vb-gól!

Minden más foci
2026.05.27. 10:20

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11
Ezek is érdekelhetik