Női kézi: győri ünnepléstől visszhangzott a Népliget

KATTINTSON A KÉPRE, ÉS TEKINTSE MEG A DÖNTŐ NÉPLIGETI VISSZAVÁGÓJÁNAK LEGJOBB KÉPEIBŐL ÖSSZEÁLLÍTOTT GALÉRIÁNKAT! (Fotók: Földi D. Attila)
Kettős győzelemmel nyerte meg a döntőt, vagyis a bajnoki aranyérmet a Győri Audi ETO női kézilabdacsapata, amely így visszafoglalta a honi trónt legnagyobb riválisától, az FTC-Rail Cargo Hungariától. Tekintse meg a finálé népligeti visszavágójának legjobb képeiből összeállított galériánkat!
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






