Női kézi BL: a Fradi irányítója lett a forduló legjobbja
A ferencvárosi Szucsánszki Zitát választották meg a női kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójának legjobbjává.
A nordhauseni siker során nyolc gólt szerző, az utolsó percekben már sérülten irányító Szucsánszki a szurkolói szavazatok 65 százalékát kapta.
A Krim Ljubljana ellen szintén nyolc gólt vállaló Amanda Kurtovicra (Larvik) a szavazók 21 százaléka voksolt, míg a Midtjylland ellen 10 gólt dobó Andrea Penezic (Vardar Szkopje) a szavazatok 14 százalékát kapta meg.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





