Női kézi: Amorimról emlékbélyeg készült Brazíliában - kép
Továbbra sem értek véget Brazíliában az Eduarda Amorimmal kapcsolatos események: a 2014-es év legjobb női kézilabdázójának megválasztott győri átlövő most éppen a róla készült emlékbélyeget vehette át a szövetséget is szponzoráló brazil postától.
Amorimnak a pánamerikai junior férfi kézilabda-bajnokság döntője előtt adták át a bélyeget Foz de Iguacuban, majd szakkommentátorként működött közre a brazil–argentin (34–23) összecsapáson. A bélyeget egy hónap múlva kiállítják a brazil postamúzeumban, de a brazil szövetség is használni fogja.
Mint ismert, a decemberben térdműtéten áteső Amorim Brazíliában végzi a rehabilitációja első szakaszát, majd tavasszal tér vissza Győrbe.


Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik







