Női kézilabda: a CSM-től érkezhet az új német kapitány

2015.02.22. 16:34
Jakob Vestergaard lehet a német női kézilabda-válogatott új szövetségi kapitánya.

Vestergaard jelenleg a román CSM Bucuresti szakmai igazgatójaként dolgozik. Constantin Caliman, a CSM ügyvezető igazgatója elismerte, hogy Vestergaardot megkereste a német szövetség, és a klubnál nem gördítenek akadályt a távozása elé.

Vestergaard pénteken tárgyalt a német szövetséggel, a közeljövőben Bukarestbe utazik, hogy felbontsa szerződését a CSM-mel. A németek a csalódásként megélt Európa-bajnoki tizedik hely után közös megegyezéssel bontottak szerződést Heine Jensennel.

A Viborggal 2009-ben és 2010-ben Bajnokok Ligáját nyerő 40 éves Vestergaard 2014-ben érkezett a nagy terveket szövögető román kluboz, amely a közelmúltban Line Jörgensent és Maria Fiskert átigazolta, míg Isabelle Gulldénnal is közel van a megegyezéshez.

Legfrissebb hírek

„Többet elértem, mint amiről valaha is álmodtam” – Ana Gros különleges búcsúajándékot is kapott a final four végén

Kézilabda
2026.06.08. 15:51

A CSM Bucuresti harmadszor lett bronzérmes a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.06.07. 16:38

„Leáll vagy én állítsam le?” – Crina Pintea szóváltásba keveredett egy román újságíróval a CSM vesztes BL-elődöntője után

Kézilabda
2026.06.07. 14:25

Három különböző stílusú sztárcsapat vadászná le a Győrt a BL négyes döntőjében

Kézilabda
2026.06.06. 08:08

A CSM Bucuresti szakosztályokat zár be, de közben a dolgozóinak ingyen utazást kínál a budapesti final fourra

Kézilabda
2026.05.03. 10:35

Kialakult a négyes döntő mezőnye: a CSM Bucuresti és a Brest jutott tovább vasárnap

Kézilabda
2026.04.26. 19:34

Reistadék minimális előnyt szereztek a CSM ellen a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.04.18. 19:50

Nem lesz teljes magyar ág a final fourig vezető úton, akár két csapatunk is eljuthat a négybe

Kézilabda
2026.02.21. 19:44
Ezek is érdekelhetik