Női kézi BL: győztes meccsel rajtolt új otthonában a Győr
A Győri Audi ETO kézilabdacsapata a svéd IK Sävehof elleni magabiztos, 35–23-as győzelemmel avatta fel új otthonát, egyben sorozatban harmadszor zárta hibátlanul a Bajnokok Ligája csoportkörét.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







