Női kézi-vb: Kicsit túl sokan voltak a brazilok... - Görbicz

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.12.18. 21:11
A magyar női kézilabda-válogatott irányítója, Görbicz Anita szerint nagyon nagyot küzdött a csapat a világbajnoki negyeddöntőn, de a brazilok egyszerűen túl sokan voltak…

„Addig tart a mérkőzés, amíg le nem fújják. Gratulálok a csapatnak, úgy gondolom, nagyon nagyot küzdöttünk, egy kicsi hiányzott ahhoz, hogy meg tudjuk nyerni a mérkőzést. Most egy kicsit túl sokan voltak a brazilok…” – mondta Görbicz Anita a találkozót követően.Görbicz Anita a találkozót követően.

„Nem az a lényeg, hogy én mennyit játszok, hanem az, hogy a csapatnak menjen a játék. Ha nélkülem megy, az a jó, ha velem, az a jó, mindegy, csak menjen. Egyáltalán nem foglalkozunk azzal, hogy ki játszik, ki nem, úgy mentünk fel a pályára, hogy meg kell nyernünk a mérkőzést.”

Legfrissebb hírek

A skótok ellen néhány percre beállhat Neymar – vagy esetleg többre is?

Foci vb 2026
2026.06.24. 13:36

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét

Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

Brazília és Marokkó a favorit, először jutnának tovább a skótok – bemutatjuk a C-csoport csapatait

Foci vb 2026
2026.06.02. 14:21

Görbicz Anita még Ashley Cole-t is felülmúlta a BL-döntőt kísérő fesztiválon

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 06:35

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11
Ezek is érdekelhetik