Az MKB Veszprém 26–24-es győzelmet aratott a Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így megnyerte a 2012–2013-as szezont. A Magyar Kupa mellé tehát odakerült a bajnoki arany is, ám valami mégis hiányzik a játékosoknak. Az NSO Tv-nek Fazekas Nándor és Császár Gábor értékelte a szezont, s a folytatásról is szót ejtettek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






