Női kézi NB I: tízgólos váci győzelmével döntős a Győri ETO
A Ferencváros után a címvédő Győri Audi ETO KC is biztosította helyét a női kézilabda NB I döntőjében, miután 30–20-ra győzött Vácon az elődöntő második mérkőzésén, ezzel 2–0-ra megnyerte a párharcot.
További részletekről itt olvashatnak. További részletekről itt olvashatnak.
NŐI KÉZILABDA NB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Váci NKSE–Győri Audi ETO KC 20–30 (8–16)
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






