A magyar férfi kézilabda-válogatott 28–26-ra kikapott a világbajnoki ezüstérmes és Európa-bajnok Dániától a spanyolországi világbajnokság negyeddöntőjében, így a nyolcadik helyen végzett. Mocsai Lajos szövetségi kapitány a mérkőzést követően értékelt az NSO Tv-nek. A szakember szerint a dánok olyan helyzetbe hoztak minket, amelyből borzasztóan nehéz volt felállni.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






